Щитове обладнання

Щитового обладнання: ВИДИ, ФУНКЦІЇ, ВИРОБНИЦТВО

Величезний потенціал практичного застосування електроенергії пов'язаний з необхідністю створення особливих умов для його ефективного використання. Вы можете заказать и купить качественное и надежное щитовое оборудование  по низкой и выгодной цене, без накруток и переплат. Забезпечити стабільне і безпечне електропостачання об'єктів (житлових будинків, адміністративних будівель, промислових підприємств тощо.) Дозволяє електрощитове обладнання.

Види і функції ЩО

Електрощитове обладнання - це комплекс різних пристроїв, апаратів і приладів, зібраних на базі однієї установки, призначеної для вирішення певних завдань, пов'язаних з енергопостачанням об'єкта.

Електрощитове обладнання виконує функції:

прийому і розподілу електроенергії по всьому об'єкту або окремих його ділянках;

забезпечення безперебійного харчування;

запобігання від різких стрибків напруги (зниження і підйому) і зовнішніх перешкод;

захисту ліній від перевантажень;

обліку витрати електроенергії;

управління підстанціями (ручного та автоматизованого) в разі виникнення аварійної ситуації

Класифікація електрощитового обладнання здійснюється відповідно до призначення пристрою і виконуваними їм функціональними завданнями. За цим принципом розрізняють:

щити обліково-розподільні (ЩУ);

Щити розподільні пристрої (ВРП);

шафи розподільні силові (ШРС);

головні розподільні щити (ГРЩ);

щити розподільні (ЩР);

щити автоматичного перемикання (ЩАП);

панелі розподільних щитів (ЩО-70);

щити механізації (ЩМ);

щити поверхові та квартирні (ЩЕ і ЩК);

пристрої автоматичного введення резерву (АВР, ЩАП);

щити освітлення (ОЩ, ОПВ);

ящики управління асинхронними двигунами (Я5000);

пости керування кнопкові (ПКУ15) і ін.

етапи виробництва

Виробництво електрощитового обладнання здійснюється в кілька основних етапів.

проектування

Початковий етап передбачає створення технічного завдання, креслень, схем, пояснень і описів. Проектна документація розробляється з дотриманням діючих норм і вимог, а також з урахуванням цільового призначення обладнання, особливостей об'єкта і персональних запитів замовника.

збірка

Збір щитового обладнання здійснюється на підставі розробленого технічного завдання та схеми пристрою. На даному етапі проводиться підбір конструкції і комплектуючих відповідно до заявлених параметрами пристрою і побажаннями замовника. По завершенню компонування виконується перевірка роботи обладнання і в разі виявлення недоліків проводиться їх усунення і заміна окремих елементів.

монтаж

Установку електрощитового обладнання в більшості випадків виконують профільні компанії, що займаються розробкою та складанням пристроїв. З метою перевірки ефективності роботи системи на завершальному етапі проводиться ряд тестів за певними параметрами і виконуються пусконалагоджувальні роботи.

Похожие страницы