Види Нанесення Декоративною Штукатурки

За словами представника компанії, що управляє, конопляні будівельні матеріали були обрані за цілою низкою причин, основними з яких є:
- здатність згладжування температурних перепадів в холодний і жаркий періоди року. Тим самим конопля не дозволяє високих або низьких температур негативно позначатися як на самій будівлі, так і на людях, які в ньому працюватимуть або жити;
- можливість, за рахунок своїх механічних властивостей, регулювати уровнь вологості, що також істотно позначається на будівлях, що мають вікову історію;
- антибактеріальні, антисептичні якості конопляних будівельних матеріалів створюють «дружнє середовище» всередині будівлі.
На думку притягається до проекту інженера еколога, конопляний костробетон підвищує проникність - водяна пара і вуглекислий газ скупчуються в приміщенні, конопляні стіни здатні абсорбувати і «викидати» назовні. Крім того, костробетон чи не порушує кладку, покладену будівельниками 18 століття, забезпечуючи при цьому неможливість утворення теплових мостів, через які тепло взимку залишає будівлю, а влітку спека проникає в нього.
В ході реалізації проекту, будівельники очистили несучі поверхні будівлі не тільки від сміття і різних оздоблювальних матеріалів, вони «зачистили» все, що тільки можна, залишивши для роботи виключно кам'яну кладку. Після того, як несучі поверхні були максимально якісно підготовлені та укріплені за допомогою спеціальних будівельних технологій, почався процес захисту будівлі, шляхом нанесення на стіни різного роду конопляних будівельних сумішей - костробетона, штукатурок, фарби на конопляної основі і т.д.
В результаті проведених робіт несучі стіни будівлі покриті конопляної штукатуркою завтовшки 1, 5 см і 10 см шаром костробетона. Відповідно кам'яна кладка становить 40 см. На зовнішню поверхню старовинної кам'яної кладки нанесена конопляна штукатурка завтовшки 4 см і 1, 3 см шар декоративної суміші, що дає можливість повністю повторити зовнішній вигляд будівлі, який городяни і гості Парижа знають протягом останніх 3-х століть.

Похожие страницы