Як обшити балкон своїми руками Бажання перетворити свою

Бажання перетворити свою житлову площу і максимально зробити її комфортною, змушує власників міських квартир замислюватися про ефективне використання кожного сантиметра площі. Під перетворення потрапили балкони і лоджії, але ці додаткові до квартири метри мають тільки підлогу і невисоку огорожу. Щоб тут було затишно і комфортно, необхідно докласти чимало зусиль.

Перед тим, як обшити балкон своїми руками, рекомендуємо прочитати нашу інструкцію.

Для обробки балкона або лоджії зсередини використовуються матеріали, що відрізняються по текстурі, зовнішнім виглядом і характеристиками. Ми розповімо про деяких видах обшивки, які можна зробити самостійно, без залучення бригади професіоналів.

Для внутрішнього оздоблення лоджій і балконів в основному використовують всі типи дерев'яної вагонки, панелі з пластика різної текстури або панелі МДФ. При нанесенні в якості фінішного декоративного покриття каменю, різних видів штукатурки або плитки, для основи потрібно вибирати хороші листи гіпсокартону.
Незвично красиво виглядають балкони, декоровані зсередини штукатуркою різної структури, блок хаусом, корковими панелями або так схожим на природний матеріал штучним каменем. Ці матеріали надзвичайно красиві і якісні, але їх ціновий рівень доступний не кожному.

Переваги використання пластикових панелей:
Великий вибір фактур і колірних рішень.
Матеріал є безпечним для здоров'я людини - абсолютно нетоксичний.
Стіни, обшиті пластиком, будуть радувати вас своїм ідеальним видом довгий час.
Акуратність і точність проведення робіт - гарант відмінної якості обшивки.

Для монтажу пластикових панелей підготуйте набір інструментів:
ножівка по металу.
Дриль і набір свердел.
Рівень.
Електричний лобзик.
Степлер і молоток.

Покрокова інструкція

Крок №1. Монтаж обрешітки з дерев'яних брусків.
Зверніть увагу! Встановлювати обрешітку на стіні потрібно в одній площині. Для перевірки якості кріплення використовуйте рівень.

Крок №2. Утеплення балкона. Між брусками для теплоізоляції необхідно укласти мінеральну вату або пінопластові плити.

Крок №3. Приступайте до обшивки стіни, на якій відсутні отвори. Роботу починайте з установки П-образного короба з боковинами різних розмірів. Широка сторона повинна бути прикріплена до обрешітки.

Зверніть увагу! Розташування короба - вертикальне. Верхній короб кріпиться до стельової основі, а нижній - до підлогового покриття.

Похожие страницы