Як Правильно Наносити Декоративну Штукатурку

Тепер розберемося в ступенях гладкості стіни. Є два основних: так звані «під шпалери» і «під фарбування». Відрізняються вони одним властивістю - наскільки ідеальна отштукатурена поверхню. Під шпалери підходить не супер-ідеальна стіна, вона ж підійде і під фактурну штукатурку, так як товстий шар штукатурки приховає всі дрібні нерівності. Під фарбування стіни готують для їх подальшого фарбування - як звичайними фарбами, так і декоративними, текстурними. Ідеальна якість стіни необхідно для того, щоб потім на пофарбованої поверхні Ви не побачили ні подряпин, ні канавок.

2. Обробка підготовленої стіни

Після того, як ви зробили стіну ідеально гладкою, на стіні все ще присутній пил від зашкуріванія шпаклівки. Вам її над прибрати, так як приклеїти що-небудь до пилу або отримати хорошу якість поверхні практично неможливо. Для цього стіну грунтують. Грунтовок бувають різних марок і з різними сполучними - вибирайте на свій смак.

На нашу думку, найбільш безпечні та ефективні - це акрилові грунтовки на водній основі. Після грунтування, для створення високої адгезії (сцепляемости зі стіною), потрібно нанести валиком підкладку (це необхідна умова для гладких декоративних фарб, для фактурних іноді досить спеціалізованого грунту-підкладки). Ні в якому разі не рекомендується використовувати для цього звичайну фарбу, у фарби склад підібраний максимально для того, щоб укрити поверхню, у спеціальної підкладки - верхній шар створює пористу структуру. Якщо продавець намагається запропонувати звичайну фарбу, не варто у нього замовляти, так як підкладка для декоративних поверхонь не варто дорого і це просто питання компетентності та порядності продавця.

Похожие страницы