Декоративна Штукатурка Карта Світу

5

Ефект Карти Світу

"Карта Світу" - це назва фактури, закінчений вигляд якої нагадує нескінченну кількість островів і материків, схожих на розташування країн і континентів на глобусі. Даний ефект завжди виходить з грубих штукатурок, щоб створити фактуру і візуально розділити кордону різних стихій.

Варіанти декоративних штукатурок, що підходять для ефекту "Карта Світу"

1Вапняна італійська штукатурка Marmorino від Oikos прекрасно підходить для створення ефекту «Карта світу». Наявність двох фракцій зерна NATURALE і FINE дозволяє отримати різні фактури.

Нанесення двошарове, а значить, завжди є можливість урізноманітнити покриття за допомогою кольору самої штукатурки і додаткової фарби - наприклад перламутровою фарби Multidecor. Таким чином, покриття придбає додатковий обсяг.

І третій, один з найпопулярніших варіантів - глянцева "Карта Світу". Матеріал Marmorino Naturale має можливість стати більш глянцевим за допомогою додаткового самополірующегося складу Finitura Autolucidante. Таке нанесення відмінно підходить до класичних інтер'єрів. І як би імітує ефект "Карти Світу" на мармуровій поверхні.

Додаткове декорування (перламутрова лессировка, золоте світіння зсередини, дзеркальний глянець) відкриває необмежені можливості для дизайнерських експериментів в різних стилях - від величної античності і респектабельної класики до сучасного хай-тека. Завдяки чому цей ефект протягом багатьох років є заслуженим лідером продажів.

4 Якщо є необхідність отримати більш дрібну фактуру - завжди є можливість скористатися додатковим інструментом - наприклад - морський губкою.

Похожие страницы