Деякі тонкощі при стінових оздоблювальних роботах

Робота під час ремонту або на будівництві завжди забирає багато енергії, травмоопасна і вимагає витривалості. Щоб зберегти сили, здоров'я і порядок на об'єкті, є безліч хитрощів, до яких вдаються досвідчені майстри.

штукатурні роботи

Якщо має бути робота в холодний період, необхідно утримувати вологу в розчині, щоб реакція пройшла до замерзання. Для цього потрібні спеціальні склади, можна додати і звичайну кухонну сіль 1 кг на 50 кг цементу. Ще один спосіб - підмішати в нього рідке мило або шампунь (2-3 л на 0, 1 куб. М). Це допоможе розчину зберегти пластичність достатній час.
При тонкому шарі штукатурки розчин лягає «неохоче», якість дуже грубе. Положення виправить невелика кількість гіпсової шпаклівки. Розчин стане пластичним і буде лягати набагато легше. Оптимальна пропорція - 100 г шпаклівки на 5 кг розчину. Цей метод можна застосовувати тільки для внутрішніх робіт .
Увага! Збільшення відсотка вмісту гіпсу може привести до розтріскування і усадки.

Перед роботою з розчинами і бетоном змочіть водою інвентар (тачки, корита, відра) - розчин не буде липнути і обтяжувати його. Періодично промивайте інвентар, використовуючи потім цю воду для розчину. Для прискорення і спрощення демонтажу опалубки змастіть її борту з контактної сторони будь-яким видом масла або олійною рідиною (підійде навіть солярка). Але стежте, щоб рідина не потрапила на арматуру.
Цукор, доданий в цементно-піщаний розчин (1/10), робить його набагато жорсткіше після застигання. Шар штукатурки окаменевает. Цей спосіб рентабельний на малих обсягах роботи.

Хитрощі для кахельної плитки

Як зробити в кахельної плитці рівні отвори без сколів
Це питання виникає досить часто - плитка дуже популярний і поширений матеріал, а отвори в ній - обов'язковий етап оздоблювальних робіт, т. К. В санвузлах і кухнях завжди є виходи труб водопроводу і каналізації. У більшості випадків потрібно зробити отвір діаметром 25-60 мм.

Спосіб 1. Щоб не купувати дорогі набори коронок, використовуйте звичайну ножівку по металу з алмазної струною замість полотна. Таким інструментом можна вирізати не тільки отвори, а взагалі будь-які плавні форми без розвинених навичок. Перед роботою на плитку слід наклеїти скотч.

Похожие страницы