Нанесення штукатурки

Декоруємо стіни: найпростіший спосіб створення рельєфу

Як за допомогою звичайної плівки і штукатурки додати стінам ексклюзивний вид.

З появою сучасних інтер'єрних матеріалів шпалери хоч і не перестали бути самим затребуваним варіантом обробки, особливо коли стоїть завдання зробити «дешево і сердито», але значно здали свої позиції. Все популярнішими стають різні декоративні штукатурки, в силу своєї універсальності дозволяють отримати масу ефектів при використанні одного і того ж складу. Найчастіше це імітація будь-яких натуральних поверхонь, каменю, тканини і навіть металу, а вираженість рельєфу залежить, в основному, від фракції наявного в складі абразиву.

Однак вартість складів з наповнювачами, як і певні складнощі при нанесенні і створення візерунка, істотний мінус, що відлякує потенційних споживачів. Але отримати бажаний рельєф можна і з меншими витратами, та й спосіб нанесення значно терпиміше до любителів.
Акрилова штукатурка і поліетилен

Використання дорогих складів на мармуровій крихті або мармурової борошні, спеціальних трафаретів, відтисків, валиків і Кельм - це, скоріше, прерогатива професіоналів. А для оздоблення стін в квартирі, кімнаті або навіть зоні, можна обійтися найпростішими матеріалами і інструментами.

- Акрилова фінішна шпаклівка - готова в відерцях дорожче; якщо є досвід розведення, можна взяти гіпсову фінішну шпаклівку і зачинити акриловою ґрунтовкою (готової або розвести концентрат).
- Грунтовка - з глибокої проникаючої здатністю, але без наповнювача, шпаклівка і без абразиву добре зчіплюється з поверхнею.
- Шпателі - можна і кельмою працювати, але це теж не самий дешевий інструмент, а для нанесення базового шару, по якому буде створюватися рельєф, цілком достатньо і двох шпателів (для одного виконавця).
- Поліетилен - площа плівки приблизно в півтора рази повинна перевищувати площу поверхні, що відбувається.
- Фарби, воски, перламутри - в залежності від бажаного ефекту.

Похожие страницы