Огляд видів і інструкція фарбування стін водоемульсійною фарбою

Водоемульсійна фарбаФарбувальні роботи є обов'язковим елементом ремонту. При цьому багато що залежить від обраної суміші. Сьогодні фарбування стін водоемульсійною фарбою користується високим попитом. Це пояснюється відмінними характеристиками складу в поєднанні з доступною вартістю.

Зміст статті

1 Переваги та недоліки 1.1 Технічні характеристики 2 Види 2.1 Акрилові 2.2 Силіконові 2.3 Силікатні 2.4 Мінеральні 3 Нюанси вибору 3.1 Рекомендації фахівців 4 Фарбування

Переваги і недоліки

Робота з фарбою завжди користувалася популярністю. Це прекрасна альтернатива багатьом обробних матеріалів. Вибір на користь фарби обумовлений її перевагами. Водоемульсійна фарбаВодоемульсіонка характеризується великою кількістю достоїнств, серед яких обов'язково потрібно виділити наступні:

Висока швидкість висихання водоемульсіонкі. У деяких випадках на це потрібно не більше двох годин; Нешкідливість і безпеку. До складу суміші не включені ніякі небезпечні або потенційно небезпечні компоненти, тому водоемульсійними фарбами користуються навіть в дитячих кімнатах і санітарних приміщеннях; Склад водоемульсіонкі не має різкого запаху. Пофарбовані тільки що поверхні будуть випромінювати певний аромат, але перебувати при цьому всередині приміщення можна. Він зникає через 2-3 тижні після завершення ремонту; Склад підходить для внутрішніх робіт і фарбування всіх приміщень, від житлової кімнати до кухні та ванної; Спеціальні пігменти дозволяють надати водоемульсіонці будь-який колір. Його продають безбарвним, але пропонують великий каталог пігментів. Покупець сам вибирає, що йому подобається, а фахівець готує суміш у нього на очах; Виконання внутрішніх фарбувальних робіт не пов'язане з будь-якими труднощами і проблемами. Поверхні легко фарбуються, інструменти після застосування водоемульсіонкі не потребують важкому очищенні, як у випадку з олійними фарбами.

Що стосується недоліків фарби, то їх практично немає. Відзначити мінусом водоемульсіонкі можна необхідність дотримуватися певного температурного режиму. Для проведення робіт потрібно, щоб температура становила не менше +5 градусів за Цельсієм.

Похожие страницы