Самостійна установка вікон

Якщо ви плануєте заміну старих вікон на нові пластикові та при цьому хочете провести монтаж самостійно, то вам необхідно обзавестися всім необхідним інструментом. Щоб краще розуміти, що вам буде потрібно для правильної установки вікна, опишемо поетапно процес заміни із зазначенням інструменту потрібного на кожному етапі. Але можна замовити безкоштовний замір та вигідне встановлення вікон у компнії Stekloplast з п'ятирічною гарантією на встановлені вікна та двадцятирічним досвідом успішної роботи на ринку пластикових вікон.

Етап перший: демонтаж старого вікна

Щоб демонтувати стару віконну раму вам знадобиться: фомка (довжиною до метра), пила або електролобзик, зубило та молоток.

Хомко або обценьки, монтування Крім того, фомка з обценьками знадобиться в разі, коли стара віконна рама посаджена в стіну на цвяхи. Зняти стулки з віконної конструкції також з цим інструментом істотно простіше.

розпил вікна Пила і електролобзик (головне щоб вони мали гостре полотно), необхідні для здійснення розпилу рами, так як вийняти коробку з отвору без цього практично неможливо. Професійні монтажники роблять як правило один пропил в нижній частині рами, піддягають в місці пропила раму фомкой і таким чином акуратно руйнують стояла століттями дерев'яну віконну коробку. Також пила знадобиться вам для розпилу імпоста - поперечини між стулками двостулкового вікна, яка не дасть вам зруйнувати конструкцію.

демонтаж підвіконня Зубило та молоток - головні інструменти в боротьбі з бетонними перешкодами. Хоча перфоратор може здатися в чомусь зручніше, тим не менш, для потреб такого масштабу можна обмежитися тільки зубилом. Після того як буде витягнута віконна рама на черзі будуть старі підвіконня. Саме для того щоб витягти ці конструктивні і непотрібні в новому вікні елементи - вам і стане в нагоді молоток і зубило.

Закінчивши демонтаж, можна приступати до підготовки віконного отвору до зустрічі з новим пластиковим вікном.

Для цього обов'язково забирається весь пил і сміття, залишки старого пухкого бетону і клоччя (іншого утеплювача). Вікно пробризківается водою або змочується ґрунтовкою. При необхідності отвір вирівнюється або оштукатуривается (це буває вкрай рідко, тому про ці інструменти говорити окремо не станемо, однак, майте це на увазі, якщо у вас старий будинок з розсипається штукатуркою).

Етап другий: установка пластикового вікна.

Безумовно головний інструмент цієї частини установчого процесу - перфоратор. Оскільки ми розглядаємо той випадок монтажу, коли вікно монтується в бетонний (цегляний) отвір, то і кріплення буде в бетон.

рівень будівельний Але спочатку необхідно поставити віконну раму в отвір і виставити її за рівнем. Для того, щоб "спіймати" вертикальні і горизонтальні лінії вам знадобиться або старий дідівський висок або більш сучасні аналоги - лазерний рівень або будівельний рівень. У більшості випадків останній вдало справляється з поставленим завданням, та й знайти його можна майже в будь-якому магазині госптоварів.

Кріплення рами до стіни Далі в рамі вікна проробляється свердлом по металу отвір для анкера (якщо монтаж буде здійснюватися таким способом), або з зовнішнього боку до рами кріпляться анкерні пластини, що фіксуються шурупом. Рама фіксується до бетонної підстави. При цьому слід розуміти, що цей кріплення потрібен лише для фіксації, згодом все навантаження по утриманню вікна в отворі прийме на себе монтажна піна.

Запінення монтажного шва під пластиковим вікном Монтажна піна сьогодні продається практично на кожному кроці. Вибір її багатий і пропонується вона у великій кількості найрізноманітніша. Основний параметр - це ступінь розширення. Від нього залежить наскільки піна збільшиться в розмірах після розширення до остаточного застигання. Враховуйте цей параметр, коли будете робити запенивание монтажного зазору. Для видування піни можна використовувати штатний однорразовий пластиковий пістолет-трубку або купити професійну піну з багаторазовим металевим пістолетом.

Після того як піна висохне можна виробляти оздоблювальні роботи над віконним прорізом з установки підвіконня, відливу, укосів. Стики і щілини закладаються герметиками. При цьому для різних умов і матеріалів склади відрізняються.

Отже перелік необхідних інструментів для установки пластикових вікон своїми руками:

  • молоток,
  • зубило,
  • фомка з обценьками,
  • пила або електролобзик,
  • перфоратор,
  • дриль,
  • викрутка,
  • рівень будівельний,
  • монтажна піна,
  • герметик.
Похожие страницы