​Дзеркала- стиль та краса.

Дзеркала в інтер'єрі

Людство дізналося, що таке дзеркало ще в ХIII столітті. Але тоді вони являли собою не зовсім те, що ми звикли бачити зараз. Дзеркалам приписують містичні і навіть страхітливі властивості, їх бережуть і передають від покоління в покоління, зберігають в підвалах і вішають в парадних. У наш час відображають поверхні, крім свого прямого призначення, активно використовуються в дизайні інтер'єру. Завдяки ним створюються унікальні проекти.

Вы можете заказать и купить безопасный и эффективный препарат тамоксифен для сохранения здоровья по выгодной и не дорогой цене, без переплат и накруток.

ЯКІ ДЗЕРКАЛА ВИБРАТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ

звичайні плоскі

Криві (спотворюють)

Опуклі або поглиблені

Об'ємні геометричні дзеркала

ДЛЯ ЧОГО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДЗЕРКАЛЬНІ ПЛОЩИНІ

Для розширення і збільшення маленької кімнати. Потрібно розуміти, що тут мова йде не про дзеркало середнього розміру на стулці шафи. Приміщення зробить більше дзеркальна стіна або відбиває поверхня значного розміру.

Можна підняти стелю, зробивши його відображає. Це не тільки функціонально, але і стильно. Особливо цей прийом затребуваний в подружніх спальнях.

Витягнути стіни допоможуть неширокі дзеркальні смуги на них.

Додати в кімнату світла допоможуть відбивачі, встановлені за ними. Це створить відчуття подвійного освітлення.

Збільшити кількість природного світла допоможе дзеркало, встановлене навпроти вікна.

Створити гру можна розмістивши кілька невеликих дзеркал на стіні.

ЩО ВИБРАТИ: ОДНЕ ВЕЛИКЕ АБО БАГАТО МАЛЕНЬКИХ?

В ідеалі - правильно їх поєднувати. Дзеркало на повний зріст необхідно виходячи з практичності, це гостра необхідність жінок, і іноді чоловіків. Маленькі ж дзеркала несуть в основному декоративну функцію.

Варто відзначити, що гра світла вимагає обережності. Якщо дзеркал багато, неприємне відчуття господаря гарантовано. Аналогічне відбудеться, якщо повісити їх один проти одного. Такий ілюзорний коридор виробляє негативну дію на психіку. Погана прикмета встановити дзеркало навпроти ліжка. Прокинувшись можна злякатися власного відображення.

ДЕ РОЗМІСТИТИ ДЗЕРКАЛА

Основне місце - вітальня. Саме ця кімната обличчя будинку.

Спальня. Дзеркало можна використовувати на стіні або стелі, встановити на трюмо або зробити цілу дзеркальну стіну.

Ванна. Цей предмет інтер'єру тут вельми необхідний. Але крім звичного дзеркала над раковиною, можна повісити його над ванною.

Дитяча. Вписати дзеркало в оформлення кімнати досить легко, якщо зробити його незвичайної форми - машини або силуетом улюбленого персонажа.

Коридор. Звичайно, як же не глянути на себе перед виходом. Тут буде доречно як високе, так і невеликого розміру дзеркало.

Похожие страницы