Традиційні торти для весілля – на які смаки робити ставку

Без сумніву, весільний торт – найважливіший торт на весільному урочистості. Подача торта – невід'ємна частина кожного весільного урочистості. На що звернути особливу увагу під час вибору торта? Може здатися, що насамперед це смак. Ви можете вибрати з усього спектру доступних смаків, від класичних шоколадних, горіхових або фруктових до складніших смакових поєднань, таких як страчателла або навіть тістечка з безе. Але хіба важливий лише смак? Звичайно, ні. У випадку з тортом прикраса відіграє надзвичайно важливу роль, на ній насамперед зосереджується увага гостей. Тут також є велике поле можливостей. Декор має відповідати стилю весілля. Торт можна покрити та прикрасити класичним марципаном або збитими вершками. Останнім часом торти у Вінниціу стилі бохо стали дуже популярними.

Традиційні торти для весілля – на які смаки робити ставку

Торти, безперечно, є очевидним десертом на весільному столі. Вони мають бути не тільки смачними, що очевидно, а й добре виглядати. Прийом триває кілька хороших годинників, тому торти для весілля мають виглядати привабливо для такого часу. Тут варто зробити ставку на традиції: чізкейки, яблучні пироги, пряники, пироги з маком, мурзинки – все це торти, які обов'язково мають бути присутніми на польському весільному урочистості. Можна з упевненістю сказати, що більшість людей люблять традиційні торти, до того ж завдяки своїй твердій текстурі вони не тануть на столі. Ви також можете спробувати складніші торти, такі як безе павлова або торт "Лісовий мох", який завдяки додаванню шпинату оригінально виглядає на столі. При виборі тортів для весілля також варто враховувати пору року, коли вона організується. Плануючи вечірку влітку, ви можете зробити ставку на торти, прошарковані збитими вершками з додаванням сезонних фруктів або фруктового желе. Мало того, що такі барвисті торти з фруктами дуже добре виглядають на столі, вони ще й смачні завдяки додаванню свіжих фруктів.

Також: Що подати на елегантну вечерю? Жменя ідей!

Кількість тортів для весілля зазвичай підраховується як: 1 піднос із тортом на 10 осіб. Цієї суми має вистачити на сам прийом та додатково на коробки, які ви можете подарувати гостям на знак подяки за те, що вони прийшли. Це, звісно, дуже добрий жест.

Солодкий стіл - примха чи альтернатива традиційним весільних тортів

Останнім часом так звані солодкі столи стали дуже популярними на весільних прийомах. Крім привабливих делікатесів, солодкі столи приваблюють гостей ще й красивим оформленням. Солодощі в баночках, кекси, еклери, льодяники безе, макаруни або слойки - це ласощі, які зазвичай можна знайти на солодкому столі. Обов'язковим елементом такого столу є міні-десерти. Вони є альтернативою традиційним весільні торти, тому при виборі таких десертів варто зменшити кількість тортів. Вибір смаків таких десертів величезний: панна-котта, тірамісу, міні-холодні чізкейки або желе – ось лише кілька прикладів. Десерти подаються в одноразових пластикових контейнерах разом із ложкою, що дуже зручно. Такий контейнер містить невелику порцію десерту, тому кожен гість може скуштувати кілька смаків.

Представлені вище торти та десерти є лише прикладами. Все, звичайно, залежить від переваг нареченого та нареченої, від того, що вони хочуть подати своїм гостям у цей важливий день, і від того, чи хочуть вони зробити ставку на класику чи на сучасність. Вибір, безперечно, величезний.

Похожие страницы