Виберіть правильну лампочку для диммеров

Виберіть правильну лампочку для диммеров

Ще одна проблема зі світлодіодами - це пошук лампочок, сумісних з діммерний вимикачами в вашому домі. Деякі гудуть, мерехтять або просто не реагують на диммер. Полезную информацию подготовил блог для электромеханика https://www.electroengineer.ru/2019/12/lighting-lamps-for-your-home.html доступный онлайн бесплатно и без регистрации.

У них все ще можуть бути проблеми, але CNET протестував 6 лампочок і має рекомендацію. 60-ватний світлодіод Philips показав найкращі результати. Його легко знайти в магазинах, але не плутайте його з менш дорогим светодиодом Philips SlimStyle, який погано гуде в диммерами (хоча це може бути корисно і для інших цілей). Лампа Philips - не єдине рішення. Прочитайте упаковку ламп, щоб знайти ті, які рекомендуються для використання з діммерний вимикачами. Або виберіть інший маршрут: замініть диммер. Популярна механіка каже:

Рішення полягає в тому, щоб купити диммер, розрахований як на КЛЛ, так і на світлодіодні лампи. Два авторитетних виробника диммеров CFL / LED - це Leviton і Lutron; обидва нададуть списки перевірених лампочок, які будуть працювати зі своїми диммерами.

вважайте заощадження

Все ще задається питанням, чи варті світлодіодні лампи проблеми? Погляд на економію може переконати вас. Ось діаграма на Energy.gov, що порівнює вартість експлуатації 60-ватної лампи розжарювання і еквівалентного 12-ватного світлодіода.

світлодіод:

Витрати на запуск 1 дол. На рік проти 4,80 дол. Для лампи розжарювання.

Скорочує ваші витрати на електроенергію на 75-80 відсотків.

Горить близько 25 000 годин проти 1000 годин для лампи розжарювання.

Онлайн-пошук показує, що вартість 12-ватних світлодіодів складає приблизно від 10 до 30 доларів за штуку проти приблизно 1 долара за звичайну 60-ватну лампу розжарювання. Почніть планувати зараз те, що ви будете робити з усіма грошима, які ви заощадите від перетворення в світлодіоди. Кожна кімната у вашому будинку відрізняється.

Ви, напевно, чули, що сонячне світло дає нам енергію, але чи знаєте ви, що лампочки працюють аналогічним чином? Лампи, які випромінюють блакитні світлові хвилі, виробляють серотонін, який робить нас зосередженими, бадьорими і пильними. Лампи, які не випромінюють хвилі синього світла, дозволяють нашому мозку виробляти мелатонін, що робить нас розслабленими, сонливими і готовими до хорошого нічного сну.

Похожие страницы