Акрілатниє Фарби

Акрилатна фарба, що містить масло.

Галузь застосування

Призначена для зовнішньої забарвлення необроблених, оброблених промисловим способом або забарвлених раніше фарбами для зовнішніх робіт дерев'яних поверхонь.

об'єкти застосування

Застосовується для фарбування дощатих зовнішніх стін, обшивальних дощок, зборів і т.д.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

кольори

Колерується по каталогу квітів "Дерев'яні фасади".

кольорові каталоги

ступінь блиску

матова

витрата

На пиляну поверхню - 4-6 м² / л.
На строганую і забарвлену поверхні -7-9 м² / л.

Тара

0, 9 л, 2, 7 л, 9 л, 18 л.

Розріджувач

вода

спосіб нанесення

Наноситься широким пензлем або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0, 018 "-0, 023", тобто 0, 460-0, 580 мм. Допускається розбавити до 10% за обсягом.

Час висихання при + 23ºС і відносній вологості 50%

На отлип - 1 година.
Наступний шар можна наносити через 2-4 години при нормальних умовах. При більш низькій температурі і в сиру погоду висихання сповільнюється.

атмосферостойкость

Гарна, також в промисловому середовищі.

Сухий залишок

ок. 39%.

густина

Ок. 1, 3 кг / л.

зберігання

Захищати від морозу.

Свідоцтво про державну реєстрацію

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Умови при обробці

Фарбується повинна бути сухою. Температура повітря повинна бути не нижче + 5º С і відносна вологість повітря - не вище 80%.

попередня підготовка

Раніше неокрашенная поверхню:
Очистити поверхню від бруду і сторонніх включень. Забруднені і запліснявілі поверхні вимити гипохлоритного складом "Хомеенпойсте" відповідно до інструкції по застосуванню. Деревину заґрунтувати в можливо ранній стадії будівництва грунтовки "Валтти Аквабейс" або "Валтти Пох'юсте". Захистити іржавіють металеві деталі, наприклад, капелюшки цвяхів, протикорозійного грунтовкою "Ростекс Супер". Смолу видалити і сучки обробити. Пофарбувати 2 шарами фарби "Піка-Техо". Торцеві кінці обробити з особливою ретельністю.

Загрунтовані промисловим способом і пофарбовані раніше поверхні:
Очистити поверхню від бруду і сторонніх включень. Забруднені і запліснявілі поверхні вимити гипохлоритного складом "Хомеенпойсте" відповідно до інструкції по застосуванню. З пофарбованої раніше дерев'яної поверхні видалити фарбу, що відшаровується скребком і очистити до голого дерева сталевою щіткою. Очищені до голого дерева поверхні обробити грунтовки "Валтти Пох'юсте".

Грунтувальні забарвлення загрунтованих промисловим способом поверхонь і поверхонь, пофарбованих раніше акрилатной або олійною фарбою, зробити одним шаром фарби "Піка-Техо". Пофарбувати поверхню 2 шарами фарби "Піка-Техо" в залежності від відхилення за кольором нової фарби від старої, а також від стану підкладки.

забарвлення

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. При необхідності, розбавити водою. Наносити фарбу широким пензлем або розпиленням під високим тиском.
Щоб уникнути різниці у відтінках, для забарвлення суцільний поверхні, змішати в одній посудині достатню кількість фарби однієї партії.

очищення інструментів

Робочі інструменти промити водою. Злегка затверділу фарбу видалити за допомогою миючого засобу для кистей "Пенсселіпесу".

догляд

У нормальних умовах свіжопофарбоване покриття досягає своєї остаточної твердості і зносостійкості протягом чотирьох тижнів після фарбування. В даний період поверхню можна очищати легкої очищенням м'якою щіткою або вологою ганчіркою.

Забруднену поверхню можна очищати миючим розчином "Хуолтопесу" (1 частина "Хуолтопесу" на 10 частин води) не раніше, ніж через місяць. Особливо забруднені поверхні можна очищати сильним розчином (1 частина "Хуолтопесу" на 1 частину води). Після очищення промити поверхню чистою водою і дати висохнути.

Похожие страницы