Декоративна Штукатурка для Зовнішніх Робіт

Декоративна штукатурка і фарба - це один з видів покриттів для стель і стін, який не призначений для вирівнювання поверхні, а служить виключно естетичним цілям. Наноситься декоративна фарба для стін на фінальному етапі оздоблювальних робіт вже поверх вирівнюючого чорнового шару. Наносити фарбу слід пошарово, роблячи паузи для просушування, хоча це не представляє практичної складності. Продається декоративна фарба або штукатурка в відрах у вигляді вже готової до використання суміші.

види

Декоративні штукатурки для стін бувають декількох різновидів:

  • Покриття з різними ефектами, створені за спеціальною технологією. З їх допомогою можна створити такі ефекти, як кракелюр, велюр, піщаник, мокрий шовк і т. Д.
  • Структурна штукатурка - готова суміш з вкрапленнями більш великих часток, які можуть бути пофарбовані в інший колір. Найбільшого поширення має декоративна штукатурка короїд , її зазвичай використовують для зовнішньої обробки.
  • Структурна фарба складається з мікрогранул, що не перемішаних один з одним, які при нанесенні на стіну з фарбопульта лопаються, залишаючи на поверхні кольорові точки різного діаметру.
  • Венеціанська штукатурка - покриття, що відрізняється дзеркальною поверхнею і гладкістю або малюнком, що імітує мармуровий візерунок. Щоб вийшла саме венецианка, декоративна штукатурка для внутрішніх робіт повинна наноситися за особливою технологією.
  • Фактурна штукатурка - найбільш поширене покриття, при нанесенні якого рівним шаром на стіні потрібно формувати інструментами будь-якої рельєфний малюнок.
  • Флок - декоративна штукатурка для внутрішньої обробки, що складається з кольорових некруглих частинок, що продаються в комплекті з клеєм, з яким їх потрібно змішувати. Зверху флоки необхідно покривати захисним складом.

Також існує перламутрова фарба для стін, що створює глянсову поверхню, декоративна фарба з ефектом піску і навіть фарба з ефектом декоративної штукатурки, а також багато інших варіанти для обробки.

Похожие страницы