Декоративна Штукатурка Фасада

декоративні елементиЗастосування фінішної декоративної штукатурки в складі системи утеплення фасадів із застосуванням утеплювачів або в системі штукатурки фасадів без утеплення будівлі дозволяє вирішити досить широкий спектр завдань для досягнення ідеального результату на фасаді:

1. Естетичний

Сучасні декоративні фасадні штукатурки мають дуже широку колірну гамму, різну зернистість наповнювача. Нанесення декоративної штукатурки різними методами та інструментами дозволяє реалізовувати проектні та архітектурні рішення Замовників і Архітекторів.

Приклад 1. Класичний фасад. Приватний будинок. Архітектори Замовника, та й ми самі (компанія Бау-Груп) трохи переживали - як буде виглядати фактура на класичному особняку. Декоративна штукатуркаАле ми відмовилися робити гладкий фасад, тому що «Гладкі» фасади мають дуже короткий термін служби. І використовували нанесення фактурної штукатурки .

Приклад 2. Декоративна штукатурка технологія нанесенняметодом «напилення». Дуже велика фракція - 3 мм. Круглі поверхні фасадів бізнес-центру. НІ ПРЯМИХ ЛІНІЙ НА ФАСАДІ. Дуже складна технологія нанесення. Необхідна певна кваліфікація робітників. Певне обладнання. Але в результаті вийшов дуже гарний і «ніжний» фасад.

декоративні елементи2. Якість підготовки

При використанні фактурної штукатурки технологія нанесення дозволяє візуально приховувати дрібні нерівності стін фасадів при вирівнюванні цементно-піщаними розчинами або утеплювачами.

Фасадна Структурна штукатурка нанесення дозволяє (в силу складу і наявності різних фракцій складових матеріалів) домогтися візуального ефекту рівності стін навіть при сильному косому сонячному світлі, що майже неможливо отримати на гладкому фасаді. Це не внутрянка, домогтися ідеальної стіни фасаду на великій площині і при сильній підсвічуванні (косою сонячне світло) дуже складно. Згідно СНіП відхилення за базовим шару на двометрової рейки в системі утеплення фасадів складає 5 мм. Ми в своїй роботі прагнемо до відхилень в 2 мм, але навіть 5 мм фактура прибирає.

3. Великий термін служби

Армування фасаду під різні способи нанесення декоративної штукатурки на відміну від шпаклювальних шарів перед фарбуванням проводитися спеціалізованими клейовими складами зі спеціалізованими сітками і комплектуючими з систем утеплення фасадів з тонким штукатурним шаром, більш грубими, ніж шпаклівки, але при цьому мають підвищені характеристики до терміну служби, паропроникності , адгезії, напруженням у внутрішніх шарах при структурній штукатурці стін.

Похожие страницы