Фарба по Дереву для Внутрішніх Робіт

Якість фарби, як і якість будь-якого виробу в першу чергу визначається з чого вона зроблена. Оптимальним типом сполучного для фарб загальнобудівельного призначення є акрил, чим вище процентний вміст акрилу, тим фарба вважається краще.

Якщо вам потрібно фарба для внутрішніх робіт по дереву, то в лінійці продукції «Benjamine Moore» представлені різні за складом покриття, в тому числі і зі 100% вмістом акрилу, вибір цих покриттів залежить від особливостей подальшої експлуатації поверхні, рівня вологості в приміщенні, побажань по декоративних властивостях.

Фарби по дереву для внутрішніх робіт мають відмінну покривістістю, виготовлені на основі нанотехнологій, відрізняються економічністю витрат.

Фарба для дерева створює надійну захисну плівку, оберігаючи дерево від попадання на нього вологи, утворення плям цвілі. Покриття чудово лягає, тому малярні роботи значно спрощуються. Фарба по дереву для внутрішніх робіт виробництва «Benjamin Moore» може наноситися на поверхні в приміщеннях, де підвищена вологість. Є склади ідеальні для покриття підлоги - вони стійкі до подряпин, їх можна піддавати інтенсивному миття з використанням миючих засобів.

Фарба для дерева для внутрішніх робіт від «Benjamin Moore» володіє ще однією значущою характеристикою - при її виробництві виробник максимально прагне підтримати параметри екологічності. В процесі виготовлення виключається використання таких речовин, як ртуть і свинець, застосування розчинників зведено до мінімуму.

Джерело: edwar.ru

Похожие страницы