Finngard Silikonihartsimaali - Фіннгард силіконова фарба

Водорозчинна фарба на основі силіконової смоли.

Галузь застосування

Призначена для зовнішнього фарбування бетонних і міцних оштукатурених поверхонь.

об'єкти застосування

Застосовується для фарбування фасадів житлових, торгових, промислових, складських та ін. Приміщень.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

кольори

Відповідно до каталогу кольорів для мінеральних поверхонь "Фасад".

Колерованіе:
Колерується пігментними пастами "Аватінт Фасад".

кольорові каталоги

ступінь блиску

глибоко матова

Клас емісії будівельного матеріалу

M1

витрата

4-6 м² / л на одношарове покриття. На витрата впливають шорсткість і пористість, що фарбується, а також спосіб нанесення і умови забарвлення.

Розріджувач

вода

спосіб нанесення

Наноситься валиком, пензлем або розпиленням

Час висихання при + 23ºС і відносній вологості 50%

Наступний шар можна наносити через 12 годин.

Опір водяній парі (EN ISO 7783-2)

Sd, H2О <0, 14 м

Водопроникність (EN 1062-3)

w <0, 1кг / м-2 h-0, 5

Проникність вуглекислого газу (EN 1062-6)

Sd, СО2 <5 м (EN 1062-6).

Міцність зчеплення (ISO 4624)

1, 0 N / мм, 28 діб, бетон

атмосферостойкость

Гарна, також в морській і промисловому середовищі. Запобігає проникненню дощової води і бризок в конструкцію. Пропускає вологу у вигляді пари зсередини будівлі.

Сухий залишок

40-45% в залежності від кольору.

густина

1, 4 - 1, 6 кг / л.

зберігання

Захищати від морозу. Температура фарби і банки при зберіганні не повинна перевищувати 350С. Не зберігати під прямими променями сонця навіть під брезентом. У нещільно закритою або неповної тарі не витримує тривалого зберігання.

Сертифікат відповідності

Свідоцтво про державну реєстрацію

Сертифікат пожежної безпеки

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Умови при обробці

Фарбується повинна бути сухою і чистою. Температура повинна бути вище + 5 ° С, а відносна вологість повітря менше 80%. Забарвлення не виробляти під прямими променями сонця.

попередня підготовка

Незабарвлена поверхню: Перед фарбуванням нова бетонна і оштукатурена поверхня повинна бути досить сухий і твердою. На тривалість висихання і затвердіння впливають, серед іншого, склад підкладки (наприклад, співвідношення вапна і цементу в штукатурному розчині), умови навколишнього середовища, а також товщина шарів оздоблювального розчину.
Незабарвлену поверхню очистити від бруду, пилу і висолів. Вимити запліснявілу і покриту мохом і т.п. поверхню миючим засобом "Хомеенпойсте" відповідно до інструкцій із застосування. Гладкі і стеклообразниє поверхні завжди механічно обробити для отримання необхідного профілю і видалення цементного клею. Дуже пористі бетонні поверхні рекомендується повністю вирівняти цементним розчином.

Раніше пофарбована поверхня: Очистити поверхні від забруднень, пилу і висолів. Цвілу, покриту мохом і т.п. поверхню промити розчином "Хомеенпойсте" відповідно до інструкції по застосуванню. З раніше пофарбованих поверхонь видалити шелушащиеся, слабодержащіхся або порошкоподібні шари старої фарби. Спосіб видалення вибирається залежно від міцності підкладки і типу видаляється фарби (наприклад, сталева щітка, промивка гарячою водою під тиском, гідропескопромивка). Виправлення, часткове і повне вирівнювання бетонної поверхні зробити придатними ремонтними розчинами відповідно до інструкції по застосуванню.
Дефекти оштукатурених поверхонь обробити відповідними штукатурними розчинами до досягнення рівня і структури решти поверхні.

Похожие страницы