Масляна Фарба для Стін

Як пофарбувати стіну заново, якщо фарба лущитьсяВсі ми намагаємося використовувати сучасні, якісні матеріали для оздоблення стін нашого житла і фарба - це один з тих матеріалів, що завжди присутня в дизайні нашого інтер'єру. І, безсумнівно, кожен з нас, час від часу, стикається з необхідністю оновлення пофарбованої поверхні. Вицвіла, лущиться поверхню стіни, покрита фарбою, є не естетичної і не охороняє саму стіну від негативних впливів. Що робити якщо на стіні фарба лущиться? Як її видалити і нанести нову фарбу? Які для цього потрібні інструменти і як уникнути лущення фарби в подальшому?

Залежно від ступеня зносу і площі пошкодження пофарбованої поверхні ви маєте можливість відновити частину пофарбованої стіни, або перефарбувати стіну повністю. У будь-якому випадку, перш ніж почати безпосередньо забарвлення стіни або її ділянки, вам потрібно зробити ряд простих, але обов'язкових дій.

Зміст статті

1. З'ясування причини лущення фарби

Перш, ніж ви почнете фарбування, ви повинні з'ясувати, чому фарба лущиться. Колірна палітраФарба, яка піддається активному впливу навколишнього середовища - вітер, дощ, сонце, і так далі через кілька років зблякне, вицвіте і буде лущитися і відшаровуватися і, по суті справи, це нормальне природне явище.

Фарба складається з кольорових порошків, так званих пігментів, змішаних з рідкою основою. Основою латексних фарб є натуральний або синтетичний латекс, і при випаровуванні води утворюється єдина плівка. Олійні фарби мають нафтову основу, яка трохи більш стійка до зносу. Але і ті й інші фарби, не залежно від основи, мають свій термін служби і з часом потребують оновлення.

Інша справа, якщо фарба втрачає свій зовнішній вигляд і експлуатаційні якості завчасно. Ось тут варто задуматися і з'ясувати причину цього.

2. Від чого фарба лущиться?

Причин відшарування, лущення або появи тріщин на фарбі може бути кілька, але з'ясувати їх і запобігти черговому невчасний ремонт цілком можливо.

Похожие страницы