Пилові вентилятори

Вентилятори ВЦП 7-40 пилові

Пилові вентилятори ВЦП 7-40-2,5 / 3,15 / 4/5 / 6,3 / 8/10 / 12,5 відцентрові (радіальні) середнього тиску експлуатуються як в системах вентиляції загального призначення, так і в складі різних технологічних систем: в пилоочисного установках, в системах пневматичного транспортування сипучих матеріалів, при виробництві залізобетонних виробів, для видалення металевої стружки і тирси із зон різання верстатного обладнання, а також в інших виробничих і санітарно-технічних цілях.

Вентилятори пилові ВЦП 7-40 для тирси, стружки та інших сипучих і дрібнодисперсних матеріалів можуть застосовуватися при роботі з повітряної і газоповітряної середовищем, концентрація забруднення якої не перевищує 0,6 кг / м3. Вы можете заказать и купить надежные и эффективные вентиляторы пылевые по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

опис

Відцентровий середнього тиску - до 3000 Па.

одностороннього всмоктування

Корпус - спіральний поворотний - «равлик»

Лопатки робочого колеса - загнуті вперед

Кількість лопаток робочого колеса - 6

Варіанти напрямок обертання - праве, ліве

Вентилятори експлуатуються в умовах помірного (У) і тропічного (Т) клімату, першої (1), другий (2) і третьої (3) категорії розміщення, відповідно до ГОСТ 15150-69. Допустима температура навколишнього середовища від мінус 40 ° С до плюс 40 ° С. Гранично допустима температура робочого середовища +80.

На вентиляторах вибухонебезпечного виконання ВЦП 7-40-ПВ1 встановлюються електродвигуни вибухонебезпечного виконання з рівнем вибухозахисту - не нижче 1ExdIIBT4.

Можлива установка різних електродвигунів по габаритної висоті осі обертання в мм, і числу полюсів, що впливають на частоту обертання (або 6 полюсів - 1000 об / хв., Або 8 полюсів - 750 об / хв.).

Вентилятори ВЦП 7-40 c ремінною передачею схема 5ВЦП 7-40 виготовляються за двома конструктивними схемами приєднання приводу до робочого колеса відцентрового вентилятора: безпосередньо (схема №1) і за допомогою пасової передачі (схема №5).

варіанти виготовлення

ВЦП 7-40 (П) Пилові, загальнопромислові, матеріал - вуглецева сталь

ВЦП 7-40 К1 Пилові, корозійностійкі, матеріал - нержавіюча сталь

ВЦП 7-40 ПВ1 Пилові, вибухозахищені, виконання з різнорідних металів, матеріал - вуглецева сталь, латунь

ВЦП 7-40 ПВ4 Пилові, вибухозахищені, виконання з різнорідних металів, корозійностійкі, матеріал - нержавіюча сталь, латунь.

Похожие страницы