Штукатурка Види

У всіх ремонтах, будь то косметичний або капітальний, штукатурка займає одне з головних місць. Для вибору матеріалу вам потрібно намітити види робіт і технологічні особливості ремонтується приміщення. Штукатурка підрозділяється на три основних види: звичайна, декоративна і спеціальна.

Штукатурка - види і призначення

Звичайна штукатурка.

Це найвідоміший вид штукатурки, ділиться на три підгрупи:

Гіпсова - проводиться на основі модифікованих добавок, наповнювача і гіпсу. Підрозділяється на ручну і машинну. Основне застосування для обробки підсобних і житлових приміщень. Нешкідливість і порівняно невисока ціна на послуги у компанії "MP-75" в Києві зробила цю суміш популярної. Замовити штукатурку стін машинним способом можна на сайті mp-75.com.ua в будь-який зручний час.

Вапняна - випускається на основі вапна. Виготовляються як вапняно-гіпсова, так і цементно-вапняна. Перші використовуються для внутрішніх робіт в сухих приміщеннях, другі у вологих приміщеннях. Варто недорого, підходить для великих площ.

Цементна - містять в собі пісок, цемент і різні пластифікатори. Для робіт всередині і зовні будівель, не боїться вологи. Упаковка виробляється в мішки по 25 кг.

Залежно від компонентів наповнення буває: високоякісної, поліпшеною і простий. За призначенням для фасадних і внутрішніх робіт.

Декоративна штукатурка.

Завдяки екологічній чистоті, практичності, довговічності, унікальності і легкості зміни колірної гами декоративна штукатурка знайшла свою нішу в сучасному будівництві. Підрозділяється на кілька видів:

Структурна - складається з зернистою маси з додаванням кварцу, різних гранул. Сполучною ланкою виступає латекс або цементно-мінеральна основа. Використовується для внутрішніх та фасадних робіт, легко переносить температурні коливання. Структуру створює величина зерна наповнення. Упакована в відра, колір фактурі надається додаванням барвника.

Похожие страницы