Вибір Фарби

РІЗНОВИДИ СЄДИХ ВОЛОССЯ:

За кількістю
1. Очаговий сивина
2. Сивина 30%
3. Сивина від 40 до 60%
4. Сивина від 60 до 70%
5. Сивина 80-100%

За товщиною
1. Тонкі, м'які волосся
2. Середні по всіх параметрах
3. Товсті, жорсткі волосся

Розберемо всі ВАРІАНТИ

Вогнищева сивина
Коли сиве волосся є тільки на певних ділянках голови. При роботі з осередкової сивиною барвник підбирається і наноситься безпосередньо на проблемні ділянки з урахуванням відсотка сивини і товщини волосся. Решта волосся, що не мають сивини, фарбують як правило, не додаючи натуральний тон. Оскільки вогнищева сивина в більшій мірі проявляється на скронях і на цих ділянках завжди волосся тонше, потрібно пам'ятати про те, що тут відтінок вийде інтенсивніше, ніж на інших волоссі.

Сивина від 10 до 30%
Якщо вона не вогнищева, тоді фарбування проводиться стандартним способом. Буває, що клієнту принципово потрібно зафарбувати за все «три волосини»; тут можна запропонувати таку схему: скажімо, клієнт має вихідний колір волосся - 6.0, але бажає стати 6.7, тоді змішуємо 6.0 + 6.7 в рівних частинах, додаємо тривідсотковий оксидант (шестипроцентний оксидант в даному випадку призведе до більш світлим коріння) і отримуємо очікуваний колір.

Сивина від 40 до 60%
Для початку визначаємо рівень тону натурального волосся (увага: вони будуть здаватися світліше через сивини) і товщину. Якщо натуральні волосся темне, а людина хоче отримати гарний блонд, це можливо здійснити тільки через процедуру освітлення. В іншому випадку клієнт вийде з жовтим кольором волосся.
Втім, якщо його це влаштовує, то всім добре, тільки попередьте про результат. Толстим, жорстким волоссям підходить барвник на тон темніше, а тонким, навпаки, світліше. Завжди додаємо 50% натурального рівня тони, так як барвник, що містить відтінок, більш прозорий і не здатний покрити біле волосся.

Сивина від 60 до 70%
Тонковолосих клієнтів ідеально фарбувати в блонд, що не висвітлюючи перед цим. Але якщо волосся товсті, доведеться пройтися осветляющим препаратом з трехпроцент ним оксидом (полуторапроцентний може не взяти).
Що стосується темних кольорів, то зафарбувати буде нескладно, враховуючи всі закони, прийняті на початку.

Сивина 80-100%
Як правило, бувають двох типів волосся при стовідсотковій сивині: тонкі і товсті. Тонке волосся можна зафарбовувати як в блонд, так і в темні кольори, але використовуючи при цьому полуторапроцентний оксидант. Натуральний пігмент можна додавати або не додавати. А ось при товстої стовідсоткової сивині якраз підійдуть спеціальні барвники для сивого волосся.

Похожие страницы