Вибір садових печі Вуличні печі вигідно відрізняються від

Вуличні печі вигідно відрізняються від мангала і гриля. Їх не потрібно встановлювати кожен раз заново, вони не димлять і дозволяють готувати із задоволенням безліч страв, в тому числі займатися консервацією на свіжому повітрі. Вулична піч - річ дуже практична, але в той же час не позбавлена естетичної складової. Сучасні моделі підходять до будь-якого стилю будинку і стають центром, навколо якого легко формується зона барбекю або відпочинку.

Місце в саду

Часто зону барбекю і зону відпочинку влаштовують в дальньому кутку саду, щоб формат зустрічей нагадував пікнік на природі. Ідея здається розумною, але рідко приносить очікуваний результат: постійно бігати туди-сюди з продуктами і посудом дуже незручно. Технічні вимоги пристрої такого майданчика регламентують залишати мінімум 3 м від меж ділянки, житлових і господарських будівель з горючих матеріалів. Оптимальне місце - у другого входу в будинок, недалеко від кухні. Вам буде зручніше пересуватися, готувати і накривати стіл. Також добре, якщо поруч із зоною барбекю (літньою кухнею, альтанкою) знаходиться джерело води.

Хоча вулична піч димить незрівнянно менше, ніж відкритий мангал, вивчіть напрямку вітрів на вашій ділянці і розташуйте її так, щоб дим не відносило у відкриті вікна будинку, в сторону веранди, парадного в'їзду і входу, басейну або водойми. Ну і, звичайно, не будуйте піч поруч з декоративними багаторічними рослинами і легкозаймистими матеріалами.

особливості конструкції

Вуличні печі виконують з каменю, металу, цегли, оснащуючи одним або декількома вогнищами. Добре функціональна піч крім приготування шашликів дозволяє сушити фрукти-ягоди-гриби, тушкувати, варити, запікати, коптити, підігрівати воду, та врешті-решт просто є джерелом вогню, яким приємно милуватися.

У стандартну конструкцію входять внутрішня топка, куди закладаються дрова чи деревне вугілля, димозбірник (частина печі, в якій акумулюються димові гази перед відведенням в трубу) і димар, зовнішня для варки поверхня, місця для решітки мангала і барбекю, стільниця для приготування страв.

Похожие страницы