Як Нанести Декоративну Штукатурку

Багато хто задається питанням як нанести декоративну штукатурку своїми руками? Чи важко це? Насправді в нанесенні декоративних фарб і штукатурок немає нічого складного, адже основну «допомога» вам дає сама фарба, так як має спеціальні властивості, за допомогою яких і створюються такі красиві стильні стіни.

Саме тому одним з найважливіших умов успішного нанесення є якісний матеріал. Матеріали Antica Signoria (Антика Сігнорія) давно визнані високоякісними на міжнародному ринку декоративних покриттів і заслужили визнання багатьох майстрів-декораторів, так як мають широкий асортимент вибору і відмінні риси, такі як легкість в нанесенні, великий вибір кольорів і надійні експлуатаційні властивості.

Давайте розберемося поетапно як зробити декоративну штукатурку і які бувають способи нанесення.

Зазвичай декоративна фарба або декоративна штукатурка - це останній, фінішний шар з будь-яким ефектом, але «під» цим покриттям нанесені підготовчі шари.

Першим шаром, будь то декоративна або звичайна фарба, наносять грунт глибокого проникнення: він необхідний для обеспилеванія поверхні і вирівнювання поглинання стін.

Другим шаром наноситься грунт-фарба, яка необхідна для адгезії декоративного матеріалу з поверхнею. Вона як правило буває або гладка - якщо фінішним матеріалом буде виступати декоративна фарба, або з кварцовим наповнювачем - якщо фінішним матеріалом буде фактурна штукатурка.

Третім етапом наноситься декоративна штукатурка від одного до трьох шарів в залежності від обраного матеріалу.

Способи нанесення декоративної штукатурки відрізняються від матеріалу: деякі наносять стандартними малярськими інструментами, такими як шпатель, кельма або кисть. Можливі способи нанесення різними декоративними валиками, що створюють індивідуальні декоративні візерунки.

Так давайте повернемося до основного питання даної статті: як зробити декоративну штукатурку своїми руками. Відповідь проста: наносити матеріали потрібно в певній послідовності і дотримуватися вимог, що передбачені для матеріалів.

Похожие страницы