Як Штукатурити Стіни Своїми Руками

Багато недосвідчених однак фахівці вважають, що оштукатурювання - нескладний, хоч і трудомісткий процес. В реальності все трохи інакше. Щоб отримати ідеально рівну поверхню для подальшої обробки - обклеювання шпалерами, фарбування і т.д. - необхідно знати тонкощі процедури. Просто розмазати склад по стіні - це не вирішення завдання. Покриття вийде «хвилястим», про естетику і мова не йде. Як штукатурити стіни своїми руками грамотно і зі знанням справи - про це дізнайтеся зі статті.

10-30 років тому склад готували своїми силами. У хід йшли пісок, цемент, гіпс, вапно і інші добавки. Сьогодні немає потреби витрачати час на самостійне створення розчинів: все необхідне пропонують вітчизняні та зарубіжні виробники. Засоби поділяються на сухі і готові.

штукатурка готова

Перші потрібно в певних пропорціях розводити водою, другі - застосовувати без додаткових маніпуляцій.

Якщо Ви не впевнені, що штукатурити стіни в квартирі, вибирайте продукцію по основному компоненту:

  • Піщано-цементні варіанти підходять для первинної обробки. Чим дрібніше фракції, тим якісніше результат штукатурення. кріплення маяків на стініТакими складами розумно проводити фасадні та внутрішні роботи на початковій стадії вирівнювання підстав.
  • Гіпсові суміші - відмінне рішення для обробки під обклеювання шпалерами, фарбування. Зачистка шпателем - лише одна необхідна дія.
  • Цементно-вапняні кошти добре протистоять грибку і розвитку шкідливих мікроорганізмів, прекрасно зберігають тепло, проте на відміну від аналогів менш міцні.

Не впевнені, що штукатурити стіни в квартирі? Робіть вибір на основі того, якого чекаєте результату.

Оштукатурювання: етапи робіт

накидання штукатурки на стіну вирівнювання штукатурного шару розгладження штукатурки правилом шліфування стін при оштукатурюванні

Похожие страницы