​РУКАВА І ШЛАНГИ

РУКАВА І ШЛАНГИ

Компанія продає для різних цілей промислові рукава і технічні шланги.

Реалізувати різні промислові і будівельні завдання важко без спец. обладнання. Саме до такого ставляться рукава, шланги, які необхідні в різних випадках. Вони дозволяють організувати перекачку всіляких речовин: масел, газу, промислової води, хімічних речовин. Вы можете заказать и купить промышленные шланги gates по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

В ПРОДАЖУ в широкому АСОРТИМЕНТІ Є РУКАВА:

напірно-гумовий;

шланг технічний;

напірно-всмоктуючий.

Промислові рукава використовуються в різних галузях промисловості, в тому числі для подачі газів, рідин, палива і робочих масел під високим тиском. Вони виробляються в різних конструктивно-технологічних варіантах, в залежності від того, для яких механізмів вони призначаються. Розміри можуть бути різними.

СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ:

сільськогосподарська техніка;

вантажний транспорт;

спеціальна / автомобільна техніка;

будівельна техніка;

лісозаготівельний транспорт;

гідросистеми;

підйомні механізми.

ВИДИ ПРОМИСЛОВИХ РУКАВІВ:

Універсальні - застосовуються для передачі рідин і газів (при температурному діапазоні від -50 до +100 градусів).

Спеціальні - відрізняються підвищеною надійністю і міцністю, вони мінімально схильні до механічних пошкоджень, а також впливу високих температур і інших факторів зовнішнього середовища.

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Перед тим, як приступити до роботи, слід ознайомитися з допустимими температурами, мінімальними радіусами вигину і нормами тисків. При експлуатації промислових шлангів не допускається тягти за кінці шланга з метою недопущення виникнення пошкоджень наконечника, а також

скручування шлангів по поздовжній осі. З метою уникнення утворення зламів і вигинів, слід застосовувати спеціальні кутові з'єднання і перехідники. Безпосередньо перед установкою необхідно ретельно продути підлягають використанню промислові шланги і рукава.

ЯКІСТЬ ПО ВИГІДНИМ цінами

Щоб задовольнити купівельний попит, ми постаралися при формуванні асортиментного ряду врахувати різні вимоги. Досвідчені менеджери підберуть товари з урахуванням конкретних завдань.

Похожие страницы