Ванна акриловая Villeroy&Boch

Ванна вже давно не є обладнанням, призначеним тільки для миття нашого тіла. У порівнянні з ваннами з інших матеріалів акрилові ванни мають ряд значних переваг.

Сегодня качественная ванна акриловая Villeroy&Boch рекомендуется к заказу всем в интернет-магазине santehshop.kiev.ua

По - перше, легкість. Ванна з акрилу важить набагато менше, ніж чавунні або сталеві аналоги, тому акрилова ванна може бути встановлена однією людиною, навіть з урахуванням декількох армуючих шарів.

По - друге, різноманіття форм і розмірів. Акрилову ванну за рахунок властивостей акрилу можна виготовити абсолютно будь-якої форми. Це особливо зручно для виробництва міні-басейнів, гідромасажних ванн, а також багатомісних ванн.

По - третє, висока теплоємність. Вода в акриловій ванні дуже довго не остигає. Це особливо важливо, якщо у вас велика ванна.

По - четверте, великий вибір кольорів і відтінків. Акрил може бути виготовлений будь-якого кольору, якого тільки побажає замовник. Одним з достоїнств акрилових ванн є те, що вона ніколи не втратить кольору, адже акрилову ванну не фарбують, вона спочатку має той колір, який надали акрилу при виробництві.

По - п'яте, легкість догляду. Для очищення акрилової ванни досить відразу після використання протерти дно і стінки будь-яким нейтральним миючим розчином. Але використання хімічних розчинників і абразивних чистячих засобів абсолютно протипоказано. Невеликі подряпини і сліди від сигарет віддаляються з поверхні акрилової ванни полірувальними пастами. Необхідно відзначити і той факт, що врізати різні гідро - і аеромасажні системи в акрилову ванну набагато легше і простіше, ніж в сталеву або чавунну.

Гідромасажні ванни

Виробництво гідромасажних ванн або ванн «джакузі» почалося порівняно недавно - в кінці 50-х років минулого століття. Винахідниками гідромасажних ванн стали знамениті італійці - брати Джакузі. Сьогодні ванни з гідромасажем є одним з найпопулярніших видів ванн і визнаним способом розслабитися і підняти життєвий тонус.

Гідромасажна ванна і її вплив на здоров'я:

Сучасна медицина охоче визнає, що гідромасаж - це один з найкращих засобів відновлення організму після різних травм. Процедури в ванні «джакузі» корисні і для профілактики захворювань шкіри, опорно-рухового апарату, для розслаблення і зняття втоми після трудового дня, для піднесення життєвого тонусу. У всіх більш-менш се- рьезних медичних центрах або салонах краси гідромасажна ванна є обов'язковим атрибутом. Щоденні занурення в «джакузі» - це сама елементарна форма гідротерапії.

Гідромасажна ванна і її конструкція:

Традиційно ванни «джакузі» зроблені з міцного, але в той же час легко піддається обробці матеріалу. Сьогодні найбільш популярними є акрилові гідромасажні ванни. Вони робляться з метакрила, укріпленого скловолокном і ДСП. Матеріал цей довговічний і володіє приємним блиском.

Ванни з гідромасажем бувають як прямокутні, так і кутові, овальні, а також багатокутні. Крім того, деякі моделі ванн «джакузі» можуть бути забезпечені зручними підлокітниками, підголівниками і ручками. В ідеалі кожна випускається модель гидромассажной ванни повинна відповідати основному принципу «джакузі»: надійність і високі експлуатаційні якості.

Похожие страницы