Будівництво та ремонт

Ви побудували будинок, пофарбували стіни красивою олійною фарбою ... але проходить кілька років і ви розумієте, що ще небагато часу і від колишньої краси вдома не залишиться і сліду. Масляна фарба місцями облупилася, оголюючи незахищене дерево, яке під впливом вітру і дощу темніє, сіріє і все це справляє зовсім презентабельний вигляд.

Але справа навіть не в зовнішньому вигляді. Найжахливіше те, що під старою олійною фарбою живуть і прекрасно розвиваються мікроорганізми, для яких стіни є прекрасним сніданком, обідом і вечерею. Та й сам будинок під шаром такої фарби зовсім не дихає, з'являються неприємні запахи і Ваше житло потихеньку занепадає.

А адже проблеми цілком можна було б уникнути, спочатку пофарбувавши будинок сучасними фарбами, які не тільки краще і якісніше масляних, але ще дешевше, та й прослужать не в приклад масляним довше. Будинок від цих фарб "дихає", а ось вологу не пропускає, але і це не все! Якщо захочете знову перефарбувати стіни, зовсім не буде потреби в додаткових операціях, таких як зачистка, грунтовка і т.д. Достатньо буде лише обмести стару фарбу жорстким віником і все! Єдиний недолік цих фарб - ними можна фарбувати тільки сухі, очищені від фарб поверхні. Так що спочатку спробуємо позбутися обридлої олійної фарби.

Похожие страницы