Декоративна Шпаклівка Своїми Руками

Декоративна штукатуркаЯкщо ви затіяли ремонт, то саме час задуматися про те, чим ви будете робити стіни. У світі на сьогоднішній день існує величезна кількість різних матеріалів для стін і найсучасніший матеріал - це декоративна штукатурка. І хоча цей матеріал існує вже кілька століть і є в той же самий час найдавнішим, сучасні технології звели декоративні фарби в ранг модних і ультрапрактічних покриттів.

Тут ми хочемо розповісти вам як краще нанести декоративну штукатурку своїми руками. Найголовніше, про що ми повинні Вас застерегти, це те, що не треба намагатися винайти сам матеріал. Горе-самоделкиних на просторах інтернету заманливо пишуть про те, що змогли створити різні декоративні ефекти зі звичайної шпаклівки (але забули згадати про її зносостійкості), інші змішали штукатурку і ПВА (але знову забули написати про те - чи безпечно це для здоров'я). Ми ж вам рекомендуємо придбати якісні безпечні матеріали і після цього тільки взятися за їх нанесення. Рекомендуємо заздалегідь проконсультуватися у продавця - чи можливо нанести дане покриття самостійно. Ми сміливо стверджуємо, що більше чверті всіх покриттів, представлених на ринку декоративки Ви сміливо зможете нанести своїми руками. І це аж ніяк не найпростіші з точки зору зовнішнього вигляду, але однозначно ефектні, яскраві і улюблені, так як зроблені вами самими.

В першу чергу, ми порекомендуємо вам покриття з рідкими флок. У ній немає нічого складного, а самі покриття імітують состаренную стіну. Але виглядає це благородно, та й матеріали одні з найдешевших.

фотоЯкщо вам сподобалися декоративні шовкові штукатурки, то серед них теж є матеріали, які ви зможете нанести своїми руками. Якщо взяти найпростіше покриття, то це нанесення пензлем хрестоподібними рухами. Виходить оксамитова тонкофактурние поверхню з яскравими шовковими переливами. Якщо ж ви хочете щось ще більш витончене, спробуйте при нанесенні пригладити це покриття пластикової кельмою хвилин через 5-10 після нанесення останнього шару. Така шовкова штукатурка виглядає дуже ефектно!

І ще один з найпопулярніших матеріалів - це так званий «пісок». Покриття з нього також називають «піщані бархани» або «дюни». Дане декоративне покриття також легко наноситься за допомогою широкої кисті з натуральною щетиною. Нанесення робиться легкими хрестоподібними рухами.

Похожие страницы