Декоративна Штукатурка Короїд Витрата

Якісне проведення оздоблювальних робіт передбачає наявність ідеально рівних поверхонь. Та ось тільки думки про багатошаровому оштукатурюванні мало кого приводять у захват. У цій ситуації на допомогу прийде фактурна штукатурка. Даний матеріал можна наносити на стіни з невеликими дефектами. Завдяки нерівній, фактурної поверхні похибки будуть непомітними. Ще одна незаперечна перевага - декоративні штукатурки відносяться до найбільш довговічним обробних матеріалів. Ну а їх різноманітність дозволить створити ексклюзивний інтер'єр, не вдаючись до допомоги професійних дизайнерів.

Вибираємо декоративну штукатурку

ешівшісь, традиційні шпалери замінити штукатуркою, не посвячений споживач стикається з проблемою вибору. Цінники в супермаркетах рясніють назвами декоративна, фактурна, структурна штукатурка, пластер, стукіт. Насправді під усіма цими назвами може ховатися одне і теж. Просто кожен виробник вважає за краще називати свій продукт по-різному. А для того, що б зрозуміти, що знаходиться в відерці, потрібно уважно вивчити етикетку. Цінність для споживача несе інформація про те, який зовнішній вигляд буде мати штукатурка, спосіб її нанесення, який матеріал виступає в якості сполучного, фракція наповнювача, рекомендована товщина декоративного шару.

Види фактурної штукатурки

А вже на підставі цих даних можна виділити наступні види фактурної штукатурки:

- рельєфну поверхню отримують шляхом обробки нанесеного шару різними інструментами, товщина шару залежить від обраного інструменту і фактури (2-7мм);

- рельєфна (структурна) поверхню формується завдяки наявності в її складі крупнодисперсного наповнювача, товщина 1-6 мм (в залежності від фракції наповнювача);

- фактура формується шляхом багатошарового нанесення необхідного матеріалу, на дотик поверхня гладка, товщина такого покриття не перевищує 1, 5 мм.

Окремо стоїть так звана вариационная штукатурка. В цьому випадку окремо купується база і окремо наповнювач. На сьогоднішній день окремо можна придбати мармурову, кварцову крихту різної фракції, флоп і чіпси. Це дозволяє самостійно контролювати кількість наповнювача і його фракцію.

Похожие страницы