Фактурна Фарба для Стелі

Фактурна фарба «РЕЛЬЄФ» GALAMIX-70 (GM-70) ВД-АК-170

Фактурна фарба «РЕЛЬЄФ» GALAMIX-70 (GM-70) ВД-АК-170

Водно-дисперсійна акрилова фактурна фарба для нанесення на нові і раніше пофарбовані бетонні, гіпсокартонні, оштукатурені та дерев'яні поверхні. Рекомендується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Дозволяє приховати незначні дефекти і нерівності поверхні, що фарбується, отримати велику різноманітність рельєфних візерунків. Характеризується високою стійкістю до механічних впливів, ультрафіолетового випромінювання, вологостійкість, паропроникністю. Екологічно безпечна.

Технічні характеристики

Колір: біла і колерована відповідно до карт кольорів RAL, NCS, «Московська палітра».

Ступінь блиску: матова.

Нанесення: в один шар структурним валиком, шпателем, гребінкою, натуральною губкою або методом пневматичного розпилення.

Витрата: 500-600 г / м2.

Сухий залишок: не менше 65%.

Висихання: через 6-8 годин при температурі 20 ± 2 ° С і вологості не більше 70% матеріал може витримувати середні атмосферні опади. Остаточні властивості матеріал набуває через тиждень.

Тара: 12 кг, 40 кг.

Зберігання: в щільно закритій тарі при температурі від +5 до + 25 ° С.

Фактурна фарба «КОРАЛ» GALAMIX-70 (GM-70) ВД-АК-170

Водно-дисперсійна акрилова фактурна фарба, що містить мармуровий наповнювач, дозволяє отримати виражену зернисту поверхню. Фактурна фарба «КОРАЛ» GALAMIX-70 (GM-70) ВД-АК-170Може наноситися на раніше забарвлені і оштукатурені поверхні. Рекомендується для зовнішніх робіт. Характеризується високою паропроникністю, вологостійкістю, стійкістю до механічних впливів, ультрафіолетового випромінювання. Текстурна фарба приховує дефекти і нерівності поверхні, що фарбується.Екологічно безпечна.

Нанесення: в один шар методом пневматичного розпилення.

Витрата: 1, 0-1, 5 кг / м2.

Сухий залишок: 65%.

Щільність: 1, 85 г / см3.

Висихання: через 6-8 годин при температурі 20 ± 2 ° С і вологості не більше 70% покриття може витримувати середні атмосферні опади. Остаточні властивості матеріал набуває через тиждень.

Фактурна фарба «ДЕКОР» GALAMIX-72 (GM-72) ВД-АК-172

Водно-дисперсійна акрилова фактурна фарба для нанесення на нові і раніше пофарбовані бетонні, гіпсокартонні, оштукатурені та дерев'яні поверхні. Рекомендується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Може наноситися шаром до 20 мм, що дозволяє приховати значні дефекти і нерівності поверхні, що фарбується. Спеціальний структурний наповнювач дає можливість отримати велику різноманітність рельєфних візерунків. Характеризується високою стійкістю до механічних впливів, ультрафіолетового випромінювання, кислотно-лужним опадів, вологостійкість, паропроникністю. Екологічно безпечна.

Похожие страницы