Фарба Водоемульсійна

Якщо раніше, одне тільки її згадка, викликало недовіру і посмішку, то тепер все в корені змінилося і область застосування істотно розширилася. Тепер фарба водоемульсійна використовується як для внутрішніх робіт , так і для зовнішніх. Адже раніше, найбільшим недоліком, була саме неможливість використання для обробки фасаду. Та й всередині приміщень, таке покриття боялося вологи, тому використання в санвузлі, категорично не віталося.

Основою для фарби служить вода, а це значить, що вона абсолютно пожежобезпечна. Крім того, в ній відсутні леткі сполуки, відповідно вона не несе ніякої шкоди для дихальних шляхів. Саме тому, для внутрішньої обробки і рекомендується фарба водоемульсійна ціна ж її, не сильно відрізняється від фарб на нафтовій основі.

Ще одна істотна перевага таких фарб, це можливість самостійного підбору кольору. Досить купити водоемульсійну фарбу , білого кольору, до якої, придбати концентрований барвник. В результаті, можна отримати тисячі різних відтінків. Все залежить від того, в якій пропорції, буде використаний барвник. Залежно від типу поверхні, використовується, латексна, силіконова або силікатна. Якщо ж ви не маєте досвіду по роботі з даною продукцією, то звернувшись в наш магазин, завжди зможете отримати всі необхідні відомості і придбати необхідну кількість. За бажанням клієнта, магазин здійснює доставку замовлення.

Похожие страницы