Штукатурка під Шпалери

ну що, визначилися? або розповісти?

Микита Воронов

це дивлячись як сдлаете. якщо ручки прикладіть, то шпалери будуть міцно триматися, фіг віддере потім. я вирішила комбініровать.еслі є тварини в будинку, діти і взагалі мова йде про передпокої, то однзначно краще штукатурочка. вона стійкіше буде. шпалери же затруться на самих прохідних місцях. а в кімнату, кухню шпалери будуть якось поуютней.удачі!

погоджуся з Antuanetta Ann

для житлових кімнат, де ми проводимо багато часу - спальня, вітальня, дитяча - хочеться більше затишку, тепла. так що однозначно шпалери. а ось для кухні я б вибрала все ж штукатурку. вже дуже вони там брудняться, і навіть "миються" не рятують (

Штукатурка звичайно багато в чому вигідніше шпалер. Термін служби у неї набагато довше. Колір можна змінювати при бажанні і без особливих на те витрат. 13269.jpegЯкщо штукатурка зроблена професійно з нею нічого не станеться. І виглядає вона дуже затишно. Треба просто підібрати правильно до приміщення.

Анастасія пише:

спальня, вітальня, дитяча - хочеться більше затишку, тепла. так що однозначно шпалери.

даремно ви так ... це дуже поширена помилка-декоратівка холодна ... зараз дуже багато покриттів, орієнтованих саме на житлові кімнати, вони дуже приємні на дотик-під шовк, оксамит, велюр ... є варіанти спеціально для детскіх.ви просто не в курсі всіх пропонованих варіантов.прогресс не стоїть на місці, зараз багато хто замовляє декоративні покриття саме в кімнати

наталья Гладишева пише:

Треба просто підібрати правильно до приміщення.

Наташа Семен

ну, звичайно ж, як без цього)) тільки варто висловити думку, що розходиться з вашим, так відразу звинуватять в відсталості і вузьколобості)))

DSCN1586.JPG DSCN1597.JPG

Похожие страницы