Дизайн дитячої кімнати

Дизайн дитячої кімнати

Дитячу кімнату можна оформити в сучасному модерністському стилі, а можна і в класичному спокійному дизайні. Однак, незалежно від вибору, кімната для дитини повинна оформлятися за певними правилами.

Виходячи з того, що в даному приміщенні буде жити дитина, необхідно орієнтуватися на його переваги в створенні його особистого простору. Краще дотримуватися певної тематики в дизайні. Легше буде вибрати відповідні деталі інтер'єру. Нехай малюк допомагає вибрати шпалери, які створять його казковий таємничий світ. Дитина хоче і може проявити свою індивідуальність в організації особистої кімнати: прикрасити стіни своїми малюнками, зображеннями улюблених героїв, розкласти кращі іграшки по кімнаті, розвісити вироби, створені своїми руками.

Вы можете заказать и купить безопасный и эффективный препарат альбумин для сохранения здоровья по выгодной и не дорогой цене, без переплат и накруток.

ВИБІР КОЛІРНОЇ ГАММИ

Колір в дизайні кімнати для дитини може малюка заспокоювати, а може викликати подразнення і нервування. Фахівці радять спокійну колірну гамму: світло-помаранчевий, зелений, оливковий, бежевий, жовтий, рожевий. В яскравих кольорах (червоний або фіолетовий) краще використовувати деталі інтер'єру. За бажанням можна три стіни кімнати заклеїти шпалерами світлих рівних тонів, а одну стіну - яскравими шпалерами, з малюнком, фотошпалерами.

КОМФОРТ В ОСОБИСТЕ ПРОСТІР ДИТИНИ

Підбираючи дизайн для дитячої, необхідно пам'ятати, що в кімнаті має багато вільного простору для рухливого способу життя дитини. Сюди ж можна включити спортивний інвентар для фізичного розвитку. Для економії простору в кімнату варто придбати розкладається меблі для ігор (у вигляді старовинного замку), двоярусне ліжко для двох дітей в сім'ї. Якщо перший поверх ліжка завісити шторками, вийде місце усамітнення. Кут з цією метою можна облаштувати окремо, купивши спеціальну дитячу намет, намет. Постійно прибувають іграшки, книжки доцільно розмістити на відкритих стелажах, навісних полицях. Обов'язковим елементом для розвитку особистості дитини в інтер'єрі є дзеркало. Щоб дитина не розмальовував шпалери, можна повісити магнітну чорну дошку для малювання крейдою.

БЕЗПЕЧНА ДИТЯЧА КІМНАТА

Необхідно продумати якість і екологічність матеріалів в інтер'єрі, чи немає небезпечних кутів в кімнаті, чи добре закріплена меблі. Не можна забувати про хороше освітлення в кімнаті малюка. Крім люстри на стелі має яскраво висвітлюватися робоче місце, приглушено - спальне місце.

Від оформлення особистого простору дитини залежить його настрій, розумовий і фізичний розвиток, успіхи в навчанні.

Похожие страницы