​Компактне рішення міні-сауна

Компактне рішення: міні-сауна.

Останнім часом набирає популярність установки власної міні-сауни в квартирі. Ми використовуємо при виробництві деревини новітні технології та постійно модернізуємо обладнання. Наші дизайнери працюють над максимальною функціональністю сауни під ключ і зручністю кабін зі збереженням корисної площі приміщення.

Щоб вбудувати міні-сауну, не треба ламати стіни і перепланувати квартиру. Кабіни оснащені нагрівачами, полками, освітленням. Ми доставимо і швидко встановимо Вам пристрій повного релаксу! Вы можете воспользоваться услугой сауна под ключ по самой выгодной и доступной цене, профессионально и точно в заявленные сроки.

Мобільна альтернатива: баня-бочка для Вашого двору.

Невелика конструкція, для якої не потрібен фундамент, навички проектування і будівництва -в вигляді бочки сауни можна встановити в будь-якій точці земельної ділянки. При необхідності збірну сауну можна перемістити на нове зручне місце.

В сауну вмонтована піч, водяний бак, електропроводка, присутні лавки для відпочинку та трапики.

Ми виробляємо круглі лазні діаметром 2100 см з екологічно чистих матеріалів. Наші лазні-бочки зроблені з дощок осики та липи, висушених в камерах за сучасними технологіями. Ви можете замовити різні кольори як самої баньки, так і м'якої покрівлі зверху неї, оригінальна лазня ідеально впишеться в дизайн ділянки заміського будинку.

Турецький хамам: неповторний антураж і користь для здоров'я!

На відміну від будівництва дерев'яних саун, хамам обробляють тільки каменем: натуральним, або економ-варіант - керамічна плитка. Ми працюємо з усіма видами матеріалів, викладаємо з них витончені візерунки. У Вашому хамаме будуть якісні і надійні прилади: парогенератор, нагрівальні елементи і освітлення.

Додатково встановлюються акустичні системи, ароматерапія, освітлювальні прилади зі світловими ефектами.

Фахівці будують сауну або лазню під ключ, з огляду на все переваги замовника. Ознайомтеся з асортиментом на нашому сайті: з усіх конструкцій Ви обов'язково знайдете підходящий варіант!

Похожие страницы