Машинна штукатурка: коротко про головне

Численні компанії, що виконують косметичний і капітальний ремонт квартир, пропонують сьогодні широкий спектр послуг та оздоблювальних заходів, серед яких нерідко можна зустріти безліч не до кінця зрозумілих обивателю технологій. Як підготовчі, так і чистові роботи на сучасних об'єктах, вимагають особливого підходу, в зв'язку з чим відносно нова технологія нанесення штукатурки машинним способом привертає до себе все більшу увагу.

У даній статті вам розкажуть, що таке машинна штукатурка, а також які переваги і різновиди вона має.

Ручна або машинна штукатурка: що вибрати?

Аналіз динаміки будь-якого прогресу покаже, що все зводиться до спрощення різних процесів - їх прискорення і можливості залучення мінімальної кількості трудових ресурсів.

Є певний міф про те, що машинна штукатурка - технологія менш контрольована, ніж нанесення робочих сумішей ручним способом. На практиці ж штукатурний склад, що готується для його нанесення руками, дуже швидко застигає, що істотно ускладнює і уповільнює роботу з габаритними поверхнями. Як наслідок - нерівномірне висихання, висока ймовірність утворення тріщин, нерівностей і інших естетичних дефектів.

Машинна штукатурка дозволяє значно прискорити процес, залучаючи при цьому мінімум трудового ресурсу. На сторінці https://mp75-shtukaturka.com.ua рекомендується замовити послугу машинної штукатурки у компанії «Ремонт-Сервис». Така технологія найбільш оптимальна при обробці великих площ, і в цілому переваги виглядають наступним чином:

оптимізований витрата матеріалу; 

стислі терміни виконання робіт; 

високі теплоізоляційні властивості; 

відсутність необхідності в залученні декількох майстрів; 

низька вартість машинної штукатурки; кінцевий результат - ідеальна поверхня.

Такі особливості машинної штукатурки обумовлюють її активно зростаючу затребуваність в сфері ремонтно-будівельних робіт.

Машинна штукатурка - своїми руками або за допомогою професіонала?

Щоб скоротити видаткову частину і отримати недорогий ремонт квартири, багато хто йде на проведення деяких заходів в самостійному порядку. У будь-якому випадку підготовка стін буде виглядати наступним чином:

Ретельне очищення поверхонь. Установка «маячків». Монтаж (на зовнішніх кутах) штукатурного профілю, що забезпечує механічний захист і правильну геометрію. Обробка ґрунтовим складом. Установка армуючої сітки (особливо важливо в місцях стикування одних типів поверхонь з іншими).

Після того, як робочі поверхні підготовлені, стартує процес нанесення машинної штукатурки:

Робоча суміш являє собою спеціальний склад, розбавлений водою в рекомендованих виробником пропорціях. За допомогою спеціального пістолета наноситься шар товщиною до 40 мм. За допомогою вирівнювача суміш рівномірно розподіляється по поверхні. Після деякого висихання (виробник вказує необхідну кількість годин), на поверхню наноситься плівка, яка потім зрізається вирівнювачем трапецієподібної форми. Пізніше все змочується водою і затирається теркою, а після - розгладжується шпателем. Тепер на стіну можна клеїти шпалери або наносити лакофарбові склади.

Різновиди машинної штукатурки

Машинна штукатурка буває двох основних типів: цементно-піщана і гіпсова. Головна перевага першого типу - можливість готувати великий обсяг робочої суміші, що дозволяє значно прискорити хід робіт. Однак таке позитивне властивість нівелюється закономірним недоліком: штукатурка на цементно-піщаної основі занадто довго висихає, а у випадку з гіпсовим розчином другий шар можна наносити вже через півгодини.

Переваги машинної штукатурки гіпсового типу складаються в її експлуатаційні властивості:

чудова звуко- і теплоізоляція; оптимальна паропроникність; можливість значно прискорити темпи виконання робіт.

Ось і вся ключова інформація по машинній штукатурці. Ми ведемо свій блог для звичайних читачів і для потенційних клієнтів, тому готові відповісти на будь-які ваші питання. Дізнайтеся актуальні ціни на ремонт квартир в 2018 році, отримаєте раду та кваліфіковану допомогу від фахівців компанії «Ремонт-Сервис»!

Похожие страницы