Пакування квітів і подарунків

Коли ви шукаєте компанію, що спеціалізується на упаковці або пакувальних матеріалах, вам слід перевірити кілька критеріїв. Спочатку ми радимо вам перевірити дані кожної компанії, з якою ви ведете бізнес. Також важливо знати, чи надають вони продукцію хорошої якості і різноманітний асортимент (різні типи пакувальних коробок для зрізаних квітів, пакети, квіткові рукава, пакувальне обладнання або навіть упаковка для квітів на експорт). У них хороша репутація? Велику частину інформації про компанії з пакування квітів ви можете знайти в цьому всесвітньому довіднику з квітникарства. К Вашим услугам упаковка подарков днепропетровск по самой вігодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати регіон чи країну, щоб переглянути профілі компаній: прочитати відгуки, знайти контактну інформацію, порівняти і вибрати кращого ділового партнера для співпраці. Успіхів!

Постачальники квіткової упаковки - список компаній

Ланцюжок поставок в галузі квітникарства має більше ланок, ніж просто вирощування і експорт квітів. Кожна квітка також необхідно безпечно транспортувати від виробника до місця призначення, залишаючись свіжим і з довгим терміном служби у вазі. Навіть якщо квіти не вивозяться з іншої країни літаком або кораблем, їм все одно доведеться пережити поїздку на вантажівці, щоб дістатися до магазину, супермаркету або квіткового магазину. Правильна упаковка може допомогти швидко псуються культурам пережити поїздку і довше залишатися свіжими.

Один з найпопулярніших способів упаковки - квіткові пакувальні коробки. Постачальники пропонують широкий вибір різних кольорів, розмірів і форм. Їх навіть можна роздрукувати на вибір. Перед упаковкою квіти необхідно охолодити, так як раз їх упакувати в коробку вже неможливо, і вони швидше загнивають. Є два основних правила упаковки квітів: вона повинна давати достатньо повітря і прохолоди, а також квіти не повинні ковзати всередину коробки.

Більшість коробок з квітами плоскі і телескопічні (верх перекриває низ). Така конструкція запобігає пошкодженню квітів за рахунок обмеження глибини ящика. Крім того, це дозволяє зберегти квіти, так як квіткові головки можуть бути розміщені на обох кінцях контейнера. Життєво важливо закріпити квіти в ящику, щоб запобігти зсуву, яке може привести до поломки стебел або листя. Квіти в ящику легко можуть пошкодитися; Щоб уникнути цього, кожен шар квітів зазвичай покривається шаром газет або іншого захисного матеріалу. Найкраще прикривати тільки квітки, щоб забезпечити більш ефективну вентиляцію решти квітки. Деякі компанії використовують листя, паперову вату або подрібнену папір в якості захисних шарів, які надійно утримують квіти і дозволяють їм мати достатню кількість повітря. Ящики можуть комплектуватися так званими «планками»: це дерев'яні шматочки, вкриті газетами, які кладуть на квіти і прикріплюють до боків коробки, щоб квіти не зісковзнули в коробку. З цією ж метою пакувальники також використовують еластичні ремені, які закріплюються в підставі ящика і натягуються на стебла квітів після упаковки.

Ще одна популярна упаковка - квітковий рукав. Зазвичай рукава використовуються для захисту квітів при транспортуванні на короткі відстані. Постачальники квіткових рукавів пропонують величезну кількість варіантів, тому ви можете покладатися на ціну, дизайн, матеріали і особливості. І квіткові, і оптові торговці використовують рукава. Рітейлери використовують їх для упаковки і запобігання пошкодження окремого букета квітів. Оптовики упаковують квіти в рукава перед упаковкою в коробки. На цей випадок є спеціальні втулки з вентиляційними отворами. Комбінація коробок і рукавів допомагає зберегти високу якість після транспортування.

При виборі упаковки важливо звертати увагу на потреби квітів. Деяким з них, наприклад орхідей і антуріум, можуть знадобитися окремі рукава для кожної квіткової головки, тропічні квіти не витримують холоду, а інші не переносять високу температуру. Незалежно від того, яку колірну упаковку ви виберете, квіти необхідно підготувати заздалегідь, розрізати на потрібній стадії розвитку, зберігати при правильній температурі і умовах.

Існує безліч варіантів кожної упаковки і безліч постачальників упаковки для квітів. У кожного з них є особлива додана вартість для своєї продукції.

Похожие страницы