Фарба для Утеплення Стін

Хочете ефективно утеплити свій будинок? Тепер це просто - пофарбуйте стіни рідкої теплоізоляцією АКТЕРМ! 

Надтонка теплоізоляція АКТЕРМ - унікальна технологія утеплення, що перевершує всі відомі теплоізоляційні матеріали!
АКТЕРМ легко наноситься, як звичайна фарба, на будь-яку поверхню, діє, як Надефективна теплоізоляція!
Всього лише 1 мм покриття АКТЕРМ по теплозахисту приблизно дорівнює 50 мм мінеральної вати!
Теплоізоляція АКТЕРМ високоефективна для теплоізоляції фасадів будівель, покрівлі, стін, трубопроводів водопостачання та опалення, контейнерів, кораблів, захист від виникнення конденсату і т. Д.

Температура експлуатації надтонкою рідкої теплоізоляції від -60 С до + 600 С. Термін експлуатації від 15 років і вище. Рідка теплоізоляція відноситься до новітніх теплоізоляційних матеріалів, яка ідеально підходить для теплоізоляції стін (підлоги стелі), покрівлі, всіх видів труб і теплопроводів, ангарів, гаражів, складських приміщень, рефрижераторів і т.д. Рідка теплоізоляція: АКТЕРМ є матеріал, що має консистенцію фарби, який можна наносити на будь-яку поверхню. Рідка теплоізоляція має невелику вагу, легко наноситься на будь-яку поверхню. Чи не токсична, безпечна! Застосування рідкої теплоізоляції АКТЕРМ - це економія Ваших коштів, тепло, затишок і гарантія енергозбереження у Вашому домі.

Утеплення труб, контейнерів, ємностей, цегляних стін зсередини, а також житлових будинків та інших приміщень за допомогою АКТЕРМ може виконуватися і влітку, і взимку.

Рідкої теплоізоляцією АКТЕРМ можна виконати утеплення бетонних стін і інших конструкцій з цього матеріалу, а також стелю, поверхні з пластику, дерева, металу. Утеплення залізного гаража даними матеріалами можна зробити за будь-яких температурних умов навколишнього середовища універсальної модифікацією АКТЕРМ Норд, якій можна виконувати фарбувальні роботи до -25 С.

Похожие страницы