​Переваги пластикових водостоків

Насамперед зазначимо, що великі виробничі підприємства, що виготовляють пластикові водостоки, гарантують, що їхня продукція після встановлення прослужить не менше 25 років, тобто чверть століття. Такого рівня вдалося досягти завдяки розробці особливого технологічного процесу з використанням високоякісних витратних матеріалів та суворого контролю кожного виробничого етапу. ви можете замовити та купити пластикові водостоки за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток і переплат.

Простота монтажу. Конструкція пластикового водостоку настільки ретельно продумана, що її без перебільшення можна назвати ідеальною. Елементи системи з'єднуються один з одним без клею або спаювання, а за допомогою спеціального кріплення та гумових ущільнювачів, що гарантує водостоку абсолютну герметичність та робить його стійким до деформації при високих та низьких температурах. Монтувати таку систему набагато простіше та швидше, ніж металеву.

Невелика вага. На відміну від металу, пластик – дуже легкий матеріал. Конструкції з нього важать настільки незначно, що практично не створюють навантаження на будинок. Тому їх можна використовувати не тільки при будівництві нових будинків, а й при реконструкції старих, без додаткових перерахунків на навантаження. При установці металевих систем без таких перерахунків не обійтися.

Відмінні технічні характеристики. Пластикові водостоки здатні витримувати температурні коливання від -40 ° C до +40 ° C. Завдяки виготовленню за спеціальною технологією, вони не стають крихкими навіть за сильних морозів, а під впливом сонячних променів не деформуються і не вигоряють.

Щоб пластикові водостічні системи могли справлятися зі своїм завданням під час сильних злив та рясних снігопадів, їх забезпечують ребрами жорсткості. В результаті конструкція стає дуже міцною. Пластикові труби на відміну від металевих не схильні до корозії, тому механічні пошкодження їм не страшні. Якщо, наприклад, на пластиковому водостоку з'явиться подряпина, нічого страшного не станеться, чого не можна сказати про водосток з металу. При пошкодженні захисного полімерного покриття металевий водосток почне іржавіти та корозувати, тому пошкоджену ділянку потрібно якнайшвидше відремонтувати. Оскільки при виготовленні водостоків пластик фарбується в масі, а не зверху по готовій трубі, подряпини не будуть помітні на водостоку будь-якого кольору.

Похожие страницы