Переваги покупки дворівневих квартир в новобудовах

Забудовники пропонують вибір дворівневого житла, який враховує різні потреби інвесторів і розкриває переваги таких квартир.

Проаналізувавши поточні пропозиції забудовників, редакція порталу дізналася, які існують переваги житла в два рівня.

У публікації-інтерв'ю з українськими будівельними компаніями про портрет покупця забудовники відзначали, що на житло в два рівня попит менше, ніж на інші типи квартир. За словами представників, це пояснюється великою площею планувань, через що така нерухомість доступна меншій кількості покупців. Згідно з даними забудовників, багаторівневі квартири вибирають заможні люди, покупці з великими сім'ями і творчі особистості. Ще один тип інвесторів - ті, хто шукають компромісне рішення між купівлею приватного будинку і житлом, розташованим в місті з розвиненою транспортною, комерційної та соціальною інфраструктурою.

Вы можете быть в курсе событий про ход строительства, актуальные цены на недвижимость на портале http://pro-novostroyki.com.ua/ и приобрести жилье по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

Нижче представлені варіанти дворівневих квартир в новобудовах від провідних будівельних компаній. Вказані переваги вибору житла в два рівня, які назвали представники забудовників.

дворівневі квартири

Прес-центр компанії повідомив, що основна вигода придбання такого житла - ціна: найчастіше подібні квартири при перерахунку вартості виходять дешевше, ніж купити дві квартири для їх об'єднання або придбати багатокімнатні однорівневі апартаменти. У деяких комплексах, при домовленості із забудовником, надається можливість установки камінів. Ще існує дві переваги дворівневого житла пов'язано з розташуванням на останніх, верхніх поверхах, а саме: через відсутність сусідів зверху немає ймовірності, що житло затоплять, а також квартири на останніх поверхах видові і тому інвестори можуть розраховувати на хорошу панораму з вікон.

Одні з найменших за площею квартир від компанії представлені в новому проекті забудови - житловому комплексі. У новобудові, найменший метраж житла трикімнатної квартири в два рівня - 73,93 квадратних метра. В апартаментах зонування першого і другого рівня схожі. Так, на двох поверхах помістять суміщений санвузол, балкони з виходами з двох кімнат і коридор, який на першому рівні є передпокій. Дві житлові кімнати будуть розташовані на другому рівні, на першому - кухня і третя житлова кімната. Сходи буде кутовий. Балкони передбачені відкритого типу, але вікна в квартиру склити металопластикових профілем з двокамерним склопакетом. У кімнатах встановлять радіатори з терморегуляторами, лічильники води, тепла та електрики. Виконають стяжку підлоги, санвузли гідроізолюють. Забудовник зводить міжквартирні стіни. Перепланування квартири можна буде здійснити після введення новобудови в експлуатацію, без оформлення додаткових дозволів на зміну зонування.

Похожие страницы