Переваги та недоліки підвісної сантехніки

Підвісні унітази, раковини і біде давно вже використовуються на Заході, а в останні роки отримали чималу популярність і у нас.Поки, правда, в основному, підвісна сантехніка встановлюється в громадських місцях, істотно полегшуючи процес збирання цих приміщень. Однак, зараз, хоча і невеликими темпами, підвісні сантехнічні конструкції починають проникати і в домашні інтер'єри. Виробники сантехніки, торгові організації та інтернет-магазин  останнім часом представили на ринок досить великий асортимент сантехніки. Проте, наші співвітчизники поки з великою недовірою ставляться до підвісної сантехніки, висуваючи цілий ряд сумнівних доказів проти її установки.
4
Сумнів, наприклад, викликає здатність навантаження підвісного унітазу, адже він повинен витримувати вагу будь-якого, навіть самого важкого людини. Щоб розвіяти цей сумнів, розповімо коротко про пристрій системи інсталяції підвісної сантехніки. Стосовно до унітазу вона являє собою жорстку і міцну металеву раму, яка вбудовується у стіну, на яку і кріпляться сам унітаз, зливний бачок і вся інженерне обв'язування, що забезпечує підведення комунікацій. Вся ця конструкція закривається фальш-стіною, покритою плиткою або іншим оздоблювальним матеріалом, а зовні залишаються тільки «чаша» унітазу і декоративна кнопка для зливу води. Випробування показали, що при правильному монтажі така конструкція витримує навантаження до 500 кг.
2
Другим недоліком підвісних сантехнічних систем багато хто вважає утруднений доступ до елементів інсталяції в разі поломки. Це не зовсім так. По-перше, пропоновані на ринку комплекти підвісної сантехніки, разом з інсталяцією, виробляються в основному в Європі і відрізняються високою надійністю і довгим терміном служби. А, по-друге, можна передбачити в фальш-стіні аварійне віконце, задекорувати під керамічну плитку, яке можна використовувати в разі потреби для доступу до нутрощів системи.
6Крім того, деякі вважають, що установка навісної сантехніки занадто складна і що в сукупності з системою інсталяції вона займає багато додаткового місця. На це можна сказати одне - якщо залучити до робіт по її монтажу і влаштуванню фальш-стіни справжніх професіоналів, то вони все зроблять вкрай оперативно і практично без втрат корисної площі туалету або ванної кімнати.
5
Тепер давайте подивимося, які переваги ви отримуєте, встановивши у себе навісну сантехніку:
1.Відкрита простір під нею дозволяє проводити прибирання санвузла більш зручно, якісніше і гігієнічніше.
2.Удобно підводити інженерні комунікації без штробірованія стін і пристрою прихованої електропроводки.
3.Закритий фальш-стіною бачок виробляє менше шуму при пуску і наборі води, ніж його підлоговий побратим.
4.Помещеніе з встановленої навісний сантехнікою стає більш відкритим, візуально просторішим і набуває респектабельний елітний вид.
5. У зв'язку з широким розповсюдженням і розширенням виробництва підвісних унітазів, біде і раковин ціна на них практично зрівнялася з традиційною для підлоги сантехнікою, так що і за цим показником найближчим часом навісні конструкції будуть мати перевагу.
3

Похожие страницы