​Порнографія і еротика

Порнографія і еротика передували камери - червоніючи мистецтвознавці можуть під зізнатися тиску, Тиціана Венера Урбіно явно мастурбацією - але нова технологія зйомки зображення дев'ятнадцятого століття збільшився попит і пропозицію для обох сторін. Горячие и красивые голые девушки доступны онлайн бесплатно и без регистрации.

Респектабельні піонери французької фотографії, Огюст Belloc і Фелікс-Жак Moulin, наприклад, бігли прибуткові окультні професії в порнографії. Часто ці картини були описані як «художні ню» і були зареєстровані в Національній бібліотеці як навчальні матеріали для художників. Сам Делакруа використовував оголені фотографії Ежена Дурье.

Але іноді «художні ню» перетворювалися в брудні картинки. Поряд з пухкими дівчатками Мулена з м'яким фокусом і рудиментарної грудьми, одягненими як бедуїнські покоївки, були більш явні дагеротипи, що продаються без рецепта, серед дівчаток-любителів, які принесли йому місяць в'язниці. Паризька поліція оголосила, що вони «настільки непристойні, що навіть вимовляти назви буде непробачно».

ХАНС БЕЛЛЬМЕР, «БЕЗ НАЗВИ (LA CROIX GAMAHUCHÉE)». ОЦІНИТИ 4000-6000 ФУНТІВ СТЕРЛІНГІВ.

Камери середини дев'ятнадцятого століття диктували стиль сучасної еротичної фотографії: доступні технології завжди впливають на вираз мистецтва. Існують студійні знімки, на яких фотографи, одягнені в сюртуки, працюють з громіздкими пластинчастими камерами і штативами перед оголеними, які повинні були зайняти жорстку позу протягом п'ятнадцяти секунд. Тільки певний вид зображення виникає з таких обставин.

Але камера Leica Оскара Барнака 1926 року змінила спосіб роботи всіх фотографів: вона була компактною, швидкої, легкої, а касета з плівкою дозволяла робити кілька знімків без повторного завантаження. Ця нова мобільність була каталізатором творчості в сучасних еротичних фотографіях багато в чому таким же чином, як смартфон камера і інтернет недавно глобалізованому сире порно.

Похожие страницы