​Професійні клінінгові послуги – для кого і де

Кожна компанія, що надає послуги з клінінгу, готує свій індивідуальний прайс-лист або обсяг робіт, але в основному вони стосуються таких об'єктів, як:

будинки, квартири, апартаменти,

офіси,

склади, виробничі цехи,

магазини, пункти обслуговування. Замовити миття вікон Ви можете за доступною та недорогою ціною, без накруток та переплат.

Деякі компанії спеціалізуються не тільки на чистоті всередині будівель, але й пропонують послуги з прибирання на відкритих майданчиках – у садах, на парковках або в будь-яких інших приміщеннях, що потребують професійного догляду. Завдяки спектру послуг вони надаються за моделями B2B та B2C, що на практиці означає, що ними користуються як приватні особи, компанії, установи, так і всі типи організацій.

Що можна віддати на аутсорсинг зовнішньої компанії

Великою перевагою клінінгових компаній є їх гнучкість по відношенню до потреб конкретного клієнта. Це означає, що пакет послуг можна змінити. Приклади підтримки офісів та робочих місць можуть включати:

миття підлог, меблів, вікон,

прибирання офісів, туалетів, громадських приміщень,

заміна та поповнення засобів гігієни,

сезонні роботи з озеленення та прибирання навколо будівлі компанії.

Багато залежить і від обладнання, яке є у обраної компанії. Добре оснащені підприємства автоматизують та покращують роботу, пов'язану, зокрема, з чищенням килимів або миттям підлог у великих приміщеннях.

Деякі клінінгові компанії також спеціалізуються на дезінфекції та озонуванні приміщень. Обсяг діяльності може бути нестандартним і включати роботу, наприклад, при разовому обслуговуванні вдома, що вимагає ретельного прибирання, прибирання і прибирання, а також розраховувати на регулярне співробітництво і систематичне прибирання офісу.

Як виконуються клінінгові послуги

Після погодження умов співробітництва. включаючи прейскурант та обсяг послуг, термін виконання, тобто. збиральні роботи. Їхній розклад також є індивідуальною справою. У деяких офісах чи промислових підприємствах прибирання проводиться у робочий час. Є також такі місця, як кінотеатри, де збирання взагалі проводиться тільки після того, як останні глядачі покинуть приміщення. Тому все залежить від переваг і потреб клієнта. Клінінгові компанії спеціалізуються на логістиці роботи, організовуючи маршрути своїх співробітників або маючи у своєму розпорядженні обладнання таким чином, щоб максимально ефективно використовувати щодня.

Клінінгові компанії мають свої пристрої, інструменти та хімікати, а також вони можуть надати засоби гігієни, такі як туалетний папір або мило. Їхня робота носить комплексний характер, тому включає всі елементи, необхідні для досягнення мети, у тому числі сортування і вивіз сміття або транспортування обладнання.

Похожие страницы