​Люмінесцентні лампочки для офісу

Люмінесцентні лампочки - це вірне рішення для дому, офісу або промислового приміщення. Дані освітлювальні елементи мають цілу низку якостей, якими відрізняються від стандартних вольфрамових варіантів. У їх числі економічність, збільшений термін служби, висока яскравість і безліч інших. Дані елементи називають лампами денного світла.

Завдяки власній логістиці, купити люмінесцентні лампочки в Москві вигідно можна в Светодоме. Для комфорту відвідувачів усі товари каталогу мають зручну сортування, тому при пошуку потрібного вироби не виникає жодних труднощів. Асортимент включає моделі освітлювальних елементів для люмінесцентних світильників від надійних брендів, таких як Osram, Navigator, Philips та інші.

характеристики виробів

Люмінесцентні джерела світла працюють за рахунок спеціальних газоподібних речовин, які містяться в скляну колбу. Вони генерують світлову енергію при впливі на них електричним струмом. Своєю популярністю люмінесцентна лампа зобов'язана широкому асортименту цоколів. Виробники подбали про те, щоб оснастити вироби усіма поширеними типами (E27, G13, G23 і т. Д.), Тому на ринку без зусиль можна знайти потрібний товар.

Вы можете купитькачественные офисные лампы дневного света по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Люмінесцентні лампи можуть мати наступні кольори температуру світла: теплий білий, холодну білу, денну білу. Світло, який виходить від них, комфортний для очей, від чого вони зазвичай втомлюються набагато менше, ніж від галогенного випромінювання. Саме тому такі лампи часто мають у своєму розпорядженні в офісах, освітніх установах, виробничих приміщеннях і інших місцях, де людям потрібне постійне ненав'язливе, але яскраве освітлення.

переваги:

Висока потужність. При споживанні 20 Вт електроенергії люмінесцентна лампочка працює так само, як яскрава домашня лампа розжарювання в 100 Вт. 1-2 виробів зазвичай вистачає для освітлення просторій житлової кімнати (20-30 квадратних метрів).

Довговічність. В середньому люмінесцентна лампа працює до 20 000-30 000 годин. Це в 7-8 разів довше, ніж термін служби ламп розжарювання, які надзвичайно тендітні і часто виходять з ладу навіть при мінімальних перепадах напруги в мережі. Вивести з ладу лампу денного світла не так просто - це можна зробити тільки навмисно, пошкодивши колбу, при сильному механічному впливі і т. Д.

Енергоефективність. У ціні люмлампи практично не поступаються галогенним, однак при цьому набагато більш раціонально витрачають енергію, практично повністю переводячи її в світлову при малому нагріванні (не більше 40-50 ° C).

Надійність. Лампи денного світла добре ізольовані від навколишнього середовища захисної колбою з термостійкого скла. Його дуже важко пошкодити, тому можна особливо не турбуватися з приводу збереження вироби. Люмінесцентні світильники добре переносять вологу і пил, можуть використовуватися в умовах підвищеного забруднення, при високій (+ 30 ... + 35 С °) або низькою (до -25 С °) температурі навколишнього середовища.

Похожие страницы