Рулонні покриття з гуми

Рулонні покриття з гуми

Основа практично будь-якого гумового рулонної поверхні являє собою суміш звичайної гумової і пофарбованої каучукової крихти залитих поліуретановим сполучною. Рулон такого покриття має стандартну ширину 1,25 м і може мати у своєму розпорядженні товщиною від 6 і до 20 мм. Купити гумове покриття в рулонах можна будь-якої довжини, досить лише при замовленні вказати його необхідну довжину. Вы можете заказать и купить качественное и безопасное резиновое покрытие в рулонах по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Основні переваги рулонного покриття перед безшовним:

Має одну рівномірну товщину протягом усього рулону

Укладається швидше і легше

НЕ потрібно використовувати спеціальні пристосування і обладнання

Вибираючи рулонне покриття для свого майданчика, потрібно чітко розуміти, що ціна на гумові покриття в рулонах безпосередньо залежить від товщини обраного покриття та процентного вмісту в ньому каучукової крихти. Чим товщі покриття і чим вище в ньому процентний вміст каучукової крихти, тим вищою буде ціна на покриття.

Дуже важливим показником при виборі покриття для спортивних, гімнастичних або тренажерних залів є його товщина. Від товщини рулонного покриття залежить ступінь розподілу навантаження на нього, чим товще покриття, тим більше навантаження на нього може чинитися.

Каучукова крихта за всіма показниками краще і довговічніше звичайної гумової крихти, тому високий відсоток вмісту в покритті каучуку зробить його більш якісним і довговічним.

Укладати рулонне гумове покриття, звичайно, можна і своїми силами, але краще цю справу довірити професіоналам. Ви збережете собі нерви, час і вже точно уникнете зайвих витрат.

технологія приготування

У спеціалізованих міксерах змішують гумову крихту, поліуретановий клей, системні рішення-гранули і якщо потрібно барвник.

Гума з каучуку вважається дорогим матеріалом, тому вона додається в процентному співвідношенні.

Технологія приготування гумових рулонів передбачає склад і з чистою EPDM-крихти, але вважається більш дорогим.

Отриману масу заливають в термічні форми, де вона проходить сушку при високих температурах.

Рулонне гумове покриття не має і не виділяє сторонніх запахів. Різноманітність кольорів допоможе підібрати потрібне покриття під ваш інтер'єр. А невибагливий догляд дозволяє за допомогою звичайної води і невеликої кількості миючого засобу надати новий вид. Високоміцний, теплостійкий і морозостійкий регупол продовжує термін служби незалежно від місця розташування.

Похожие страницы