​Які бувають види твердопаливних котлів для будинку?

Якщо ви не визначилися ще з тим, який вид твердопаливного котла вибрати, то ми можемо вам в цьому допомогти. Якщо ви раніше не стикалися з цим видом опалювального обладнання, ми постараємося докладно пояснити, як правильно це зробити. Існує кілька основних видів, даного виду котлів, кожен з яких має свої особливості і певними умовами правильного використання.

Вы можете приобрести украинский твердотопливный котел по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

До твердих видах палива відносяться:

Дрова;

вугілля;

торф;

Спеціальні вироби з деревних відходів, які називаються паллетамі.

Практично всі види котлів на твердому паливі виготовляються з чавунних або металевих сплавів. Метод отримання тепла, в таких видах котлів, заснований на згорянні різних видів твердого палива. У більшості конструкцій котлів використовують спеціальні контури для нагріву води, з одночасним опаленням. На фермерських та сільськогосподарських підприємствах котли використовуються також для утилізації різних видів рослинних відходів.

Основні види котлів на твердому паливі:

Класичні чавунні;

піролізні;

пелетні;

Тривалого горіння.

Такі котли прекрасно себе зарекомендували на промислових підприємствах, що знаходяться в стороні від ліній центрального опалення і гарячої води, також в тих місцях, де застосування електричного або газового обладнання неможливо в силу будь-яких технічних умов. Твердопаливні пристрої мають досить високим відсотком ефективності, що доходить до 90%, тому в вони стають практично незамінними для виробництва не тільки теплової енергії, а й для нагріву води. У фермерських господарствах опалення практично всіх теплиць здійснюється за допомогою такого виду котлів. Принцип дії піролізного опалювального котла складається в роздільному згорянні твердого палива та летких речовин, що виділяються з цього палива. Висока ефективність даного виду котлів безпосередньо пов'язана з деревиною, яка має високий виділенням горючих речовин, при її інтенсивному нагріванні. Пелетний вид котлів порівняно новий в нашій країні і Європі. Але, не дивлячись на новизну пелети, вже мають постійно зростаючою популярністю серед населення, яке користується опалювальними котлами. Експлуатаційний термін таких котлів досягає двадцяти років, а ефективність становить понад дев'яносто відсотків.

Похожие страницы