Подивився досить багато фото цегляних будинків

Подивився досить багато фото цегляних будинків. Звернув увагу, що на будинках дореволюційної споруди, навіть найменших, вікна, кути будівель мають обробку, значно ускладнює кладку. Лиштви, карнизи, русти і пілястри ( "псевдоколоніі" по кутах будівлі і по фасаду соотв.), І інший декор. У 95% випадків - і то 5% даю на те, що я прогавив або помилився з датуванням. Причому складність часто Ніяк не відповідає цінності будівлі - це може бути і храм, і будиночок в 2 вікна. 

Якщо будинок позднесоветской споруди - в 90% випадків декору або не буде взагалі, або він обмежений використанням різного цегли (сірий силікатна з червоним і т.д.). Коментувати я цей факт не буду.

Ну і, щоб "двічі не вставати". Зрозуміло, що на будинках "нових росіян" можна зустріти всі можливі і неможливі варіанти декору. Іноді, до речі, досить витончені.
А ось що стосується будинків небагатих співвітчизників ... Якщо є можливість поглянути на будинок зовні і зсередини, хоча б на фото - невідповідність може бути вельми сильним. Всередині - заявка на євроремонт, кухня за кілька сотень тисяч, "плазма" за кілька десятків ... Зовні - корівник корівником, над старим цегляним будиночком надбудований другий поверх з піноблоків, на штукатурку в єдиному стилі (а крім стилю вона ще й кладку від опадів захищає, не тільки красу створює) грошей не вистачило, пішло на плазму. Вікна вроздріб за розмірами і положенням. Якась тотальна неохайність.

Похожие страницы