Акрилова Декоративна Штукатурка

Декоративна штукатурка для стін Mascarade дозволяє додати інтер'єру неповторний стиль. Матеріали для оздоблення стін легкі в застосуванні і відрізняються довгим терміном служби. У нашому каталозі представлена не тільки декоративна штукатурка для будинку, виконана в різноманітній кольоровій гамі, але і лаки для створення напівглянсових покриттів, воски для посилення глибини малюнка, фарби для створення базового шару перед нанесенням покриття, а також інструменти для роботи зі штукатуркою. Фахівці нашої компанії постійно працюють над поліпшенням якості продукції та розширенням існуючої асортиментної лінійки.

Що входить до складу штукатурки для стін

Наповнювач. Виконується на основі мармурової, гранітної або кварцовою крихти або їх суміші.

В'яжуча речовина. Як сполучна речовина при виробництві декоративної штукатурки стін використовується синтетична смола, яка може бути у вигляді розчину або дисперсії.

Добавки. До складу можуть входити біоцидниє речовини, антисептики, водовідштовхувальні (гідрофобні) речовини, консерванти, згущувачі, розчинники.

Яку штукатурку вибрати для інтер'єру

Штукатурка може включати зерна крихти різного розміру від 0, 5 до 5 мм. При цьому один і той же декоративне покриття зазвичай випускають в декількох варіантах з різною величиною крихти. Природно, її розмір впливає не тільки на те, як вона виглядає в інтер'єрі, але і позначається на витраті матеріалу: чим менше крихта, тим нижче витрата. Для фасадної обробки будинку застосовуються акрилові суміші з великими гранулами, так як структура поверхні з досить великим рельєфом краще видно здалеку. І, навпаки, для внутрішньої обробки вибирається венеціанська штукатурка з невеликою фракцією крихти.

Оздоблення декоративною штукатуркою

Оздоблення стін декоративною штукатуркою виконується з дотриманням вимог і обмежень, які вказані в інструкції по використанню конкретного матеріалу. Для проведення робіт на стінах використовують металеву кельму з закругленими кутами і фаскою, металевий шпатель, рукавицю з фланелі або шерсті, наждачний папір. Перед нанесенням покриття необхідно визначити чіткі конструктивні кордону оздоблення стін з використанням декоративної штукатурки в інтер'єрі (межа верху, низу і по ширині обробки). Оздоблення проводиться після закінчення будівельно-монтажних і пилеобразующих робіт. При виконанні ремонту в закритому приміщенні необхідно забезпечити постійну вентиляцію.

363, 3105

Похожие страницы