Шовкова Декоративна Штукатурка

Представляємо вашій увазі унікальний обробний матеріал - Рідкі шпалери. 

Рідкі шпалери - новий вид оздоблювальних матеріалів, тому хотілося б зупинитися детальніше на його характеристиках, зокрема їх достоїнства.
Стандартний пакет сухої суміші вистачає на покриття 3-4, 5 кв.м. до 7 кв.м.
Рідкі шпалери SILK PLASTER - це екологічно безпечне покриття, що складається з таких матеріалів, як шовкове волокно і целюлоза. Відповідає світовим стандартам екологічної безпеки і є найкращим вибором для всіх, хто піклується про своє здоров'я і про здоров'я своєї родини. Екологічну безпеку матеріалу підтверджують європейські сертифікати якості, адже SILK PLASTER чи не єдиний російський декоративний матеріал, який експортується в усі найбільші країни Європи, США, ОАЕ і т.д.

Рідкі шпалери SILK PLASTER - це рідкі шпалери, що не тріснуть і не порвуться при усадці будинку, тому є ідеальним декоративним покриттям для новобудов. Навіть, якщо матеріал буде пошкоджений при експлуатації, то його легко відреставрувати залишилися від ремонту матеріалом. Його можна наносити навіть в неопалюваних приміщеннях, але в теплу пору року.

Рідкі шпалери SILK PLASTER - це декоративне покриття, яке не має запаху і при попаданні на інші поверхні легко знімається (підлога, меблі і т.д.), не залишаючи слідів.

Шовкова декоративна штукатурка SILK PLASTER легко наноситься, утворюючи безшовне покриття, приховує нерівності поверхні, додатково підвищує тепло і звукоізоляцію приміщення.
Рідкі шпалери SILK PLASTER - це гарантована якість, підтверджена російськими та європейськими сертифікатами!

Похожие страницы