Чим Пофарбувати Декоративну Штукатурку

фарбування декоративної штукатуркиФарбування декоративної штукатурки є заключним етапом обробки. Декоративна штукатурка може бути білою або сірою, за винятком тієї, яка купується вже в готовому вигляді з додаванням кольорового пігменту в штукатурну суміш. Біла або сіра штукатурка призначені під фарбування.

Які фарби вибрати і як правильно порахувати витрату

Для фарбування декоративної штукатурки застосовуються як фасадні, так і інтер'єрні фарби. Вони можуть бути на органічних розчинниках, в якості яких виступають силікатні, акрилові і силіконові склади, або на водній основі.

У тому випадку, якщо має бути фарбування штукатурки, то перед початком робіт, перш за все, необхідно визначити площу робочої поверхні. З цією метою слід виміряти периметр стін, після чого помножити його на висоту. Необхідно також виміряти віконні та дверні прорізи, щоб потім відняти їх площа. Тепер, вибравши фарбу, можна підрахувати її приблизний витрата.

Як пофарбувати декоративну штукатуркуПоверхня, покрита декоративною штукатуркою, має зазвичай чітко виражений рельєф. Чим вище рельєф поверхні і менше елементи, тим витрата фарби буде більше.

Краще брати для розрахунку суму, вказану на банці з фарбою. Помноживши це число на метраж приміщення, подвійте вийшло значення, так як забарвлення проводиться в два етапи. Потім, до отриманого літражу додайте ще 15-20%.

Штукатурка та фарбування стін, вибираємо інструменти:

Для фарбування будуть потрібні наступні інструменти:

  • Валик з лотком для кисті;
  • Капронову шнур (на відро з фарбою, щоб запобігти її розбризкування);
  • Невелика пластина з шипами по краю лотка.

Для фарбування обштукатурених поверхонь можна використовувати широку кисть, валик або спеціальну рукавицю.

Фарбування декоративної штукатурки - технологія і методи

Починати будь-які фарбувальні роботи по штукатурці можна лише після того, як шар штукатурки під фарбування повністю висох. Для цього може знадобитися почекати від 8 до 48 годин. Терміни висихання залежать від складу штукатурної суміші, рівня вологості і температури навколишнього середовища.

Похожие страницы