Декоративні фарби та штукатурки

Зробити свій будинок красивим і затишним можна за допомогою декоративної фарби для стін і стелі - цей сучасний оздоблювальний матеріал допоможе втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї. Останні десять років під терміном декоративна фарба, часто стали представляти давно відомі інтер'єрні фарби. До них належать будівельні водно-дисперсійні склади наприклад, акрилові, латексні і силіконові фарби, Колеруемие по карті кольорів.

Але в Х-DECO це поняття ширше. Крім стандартних акрилових або як їх часто називають інтер'єрних фарб, ми представляємо декоративні фарби, здатні імітувати різні поверхні - дерево, метал, природний камінь, замшу, велюр, вишукану шовкову тканину.

Декоративні фарби в Х-DECOето тільки ті матеріали, які наносяться на поверхню стіни декількома слоямі- пензлем, валиком, морською губкою, декорукавіцей і пластмасовим шпателем. Декоративні матеріали, прінанесеніі яких застосовується тільки шпатель (в основному металевий, рідше пластмасовий), підпадають під категорію декоративна штукатурка або STUСCO.

Інтер'єрні фарби підходять для оздоблення стін, стелі і архітектурних елементів - ніш, арок, колон. Головне, підібрати фарбу з таким кольором і фактурою, які найбільш підходять під інтер'єр приміщення. Вибираючи фарбу, потрібно враховувати і її фізичні властивості. Наприклад, для ванних кімнат необхідно купувати матеріали з високими вологозахисними властивостями. А для приміщень з великою прохідністю (передпокою, коридору, кухні) підійдуть фарби, що володіють хорошими показниками зносостійкості.

Види інтер'єрної фарби

Для внутрішнього оздоблення приміщень застосовуються екологічно чисті водно-дисперсійні фарби іноді звані водорозчинні або водоемульсійні фарби, що представляють собою розчин води, зв'язуючий матеріал і наповнювачі. Після нанесення такого покриття вода випаровується, а на пофарбованої поверхні залишається ущільнена полімерна плівка. Залежно від зв'язуючих матеріалів розрізняють кілька видів водно-дисперсійних складів.

Акрилові фарби. Виготовлені на основі акрилових смол, мають хорошу стійкість до стирання, підходять для вологих приміщень, не мають запаху і шкідливих речовин, тому ідеально підходять для внутрішньої обробки приміщень. Акрилові фарби для декоративних робіт використовуються у вітальнях і спальних кімнатах - велике розмаїття кольорів, дозволяє легко підібрати матеріал для найвишуканішого інтер'єру. Після фарбування стін акриловими фарбами виходить благородне матове покриття.

Похожие страницы